Reklama
Reklama

W stronę słońca, czyli trzeci tydzień przygotowań ŁKS-u

Czas < 1 min czytania
W stronę słońca, czyli trzeci tydzień przygotowań ŁKS-u

fot. Marian Zubrzycki

Piłkarze ŁKS-u rozpoczęli trzeci tydzień przygotowań do rundy wiosennej Fortuna 1 Ligi. Jego początek spędzą w Łodzi, ale już od piątku przeniosą się do tureckiego Side.

Reklama

Po zwycięskim sobotnim sparingu z Motorem Lublin (więcej o nim TUTAJ) żaden z ełkaesiaków nie narzeka na problemy ze zdrowiem. Piłkarze wrócili do treningów w komplecie i już w poniedziałek ćwiczyli zarówno na siłowni, jak i na boisku. W najbliższych trzech dniach ełkaesiacy mają w planach cztery kolejne treningi. W zależności od pogody odbędą się one na bocznym boisku przy al. Unii lub w ośrodku przy ul. Minerskiej.

W stronę słońca

W piątek biało-czerwono-biali wylecą z warszawskiego Okęcia do Side. W popularnym tureckim kurorcie położonym na wybrzeżu Morza Śródziemnego biało-czerwono-biali spędzą dwa tygodnie. Rozegrają w tym czasie trzy sparingi: z czarnogórskim Rudarem Pljevlja (31 stycznia), z kazachskim FK Atyrau (5 lutego) oraz z ukraińską Worskłą Połtawa (9 lutego). Według prognoz czekać tam na nich będzie sporo słońca i temperatura w okolicach 15 stopni Celsjusza.

Reklama

Wszyscy zdrowi

– Bardzo ważne jest to, że kolejny tydzień przygotowań rozpoczynamy bez kontuzji. Teraz przyjdzie czas na pracę nad taktyką gry w defensywie i ofensywie. Jeśli chodzi o listę zawodników na zgrupowanie w Turcji, to poczekamy do środy. Do tego dnia jeszcze wiele może się zdarzyć – powiedział na trzy dni przed wylotem do Side trener ŁKS-u, Kibu Vicuña, cytowany przez oficjalną stronę klubu.

Reklama

Piłka nożna

ŁKS Łódź

Dodaj komentarz

Reklama