Lech Kędziora w Rybniku?

Reklama


Czas < 1 min czytania

Kilka dni temu zarząd klubu ROW Rybnik zdecydował o zakończeniu współpracy z trenerem Piotrem Świderskim. Nazwisko nowego szkoleniowca ma zostać ogłoszone 1 marca. Wśród kandydatów wymieniany jest Lech Kędziora, trener Orła Łódź.

Krzysztof Mrozek, prezes zarządu ROW Rybnik, poinformował, że decyzja podyktowana jest brakiem porozumienia w szczegółowych kwestiach związanych z zapisami w umowie pomiędzy klubem i Piotrem Świderskim. Dodał, że nie chodziło o rozbieżności w kwestiach finansowych.

Pojawiają się informacje, że nowym szkoleniowcem ROW zostanie Lech Kędziora, który aktualnie pełni rolę jednego z dwóch trenerów Orła. 

Reklama

– Lech Kędziora to doświadczony szkoleniowiec. Potrafi świetnie przygotować drużynę, a także sprawić, żeby jego zawodnicy dobrze czuli się na przygotowanym przez niego torze. Warto zauważyć, że ten rynek nie jest teraz bogaty. Trzeba też dużej odwagi, by podjąć się zadania prowadzenia klubu z Rybnika. PGG ROW czeka bardzo trudny sezon – powiedział w rozmowie z portalem “Po Bandzie” Sławomir Kryjom, były menedżer zespołu z Torunia, obecnie ekspert platformy Canal+.

Reklama

Żużel

Orzeł Łódź

Dodaj komentarz