Reklama
Reklama

Legenda reprezentacji Polski z przesłaniem do kibiców ŁKS-u!

Czas < 1 min czytania
Legenda reprezentacji Polski z przesłaniem do kibiców ŁKS-u!

fot. ŁKS Łódź

Na otwarciu Stadionu Miejskiego im. Władysława Króla pojawi się Sebastian Mila. Były piłkarz ŁKS-u i zdobywca pamiętnego gola z meczu Polska-Niemcy zwrócił się do fanów biało-czerwono-białych w specjalnie nagranym filmiku.

– Witam wszystkich kibiców ŁKS-u, z tej strony Sebek Mila. Chciałbym Was serdecznie zaprosić na otwarcie nowego, pięknego stadionu ŁKS-u. Mnie niestety nie było dane grać na tak wspaniałym obiekcie, ale na pewno przyjadę, żeby w tak dogodnych warunkach obejrzeć mecz otwarcia. Życzę Wam wszystkiego, co najlepsze i do zobaczenia na ŁKS-ie! – powiedział były reprezentant Polski w nagraniu umieszczonym w środowe popołudnie w mediach społecznościowych łódzkiego klubu.

Reklama

Sebastian Mila wraca na ŁKS

Mila grał w ŁKS-ie w sezonie 2007/2008. Wystąpił przez ten czas w dwunastu ligowych meczach, z czego jedenastokrotnie od pierwszej do ostatniej minuty. W pamięć kibiców zapadł zwłaszcza dzięki dwóm asystom, które zaliczył w kwietniu 2008 roku w wygranych przez ŁKS derbach Łodzi. W swojej długiej karierze bronił także barw m.in. Austrii Wiedeń, Lechii Gdańsk i Śląska Wrocław. 38 razy występował w reprezentacji Polski. W koszulce z orzełkiem na piersi ustrzelił łącznie osiem bramek, wśród których znalazło się m.in. pamiętne trafienie z października 2014, kiedy pokonując Manuela Neuera, przypieczętował historyczne zwycięstwo nad Niemcami.

Reklama

Ekspert, komentator, trener

Od kilku lat Mila współpracuje z TVP jako piłkarski ekspert i komentator. Ostatnio rozpoczął też kurs UEFA B+A. Po jego ukończeniu będzie mógł trenować dzieci i młodzież, drużyny amatorskie najwyższego szczebla i zawodowe niższego szczebla.

Reklama

Piłka nożna

ŁKS ŁódźSebastian Milastadion imienia Władysława Króla

Komentowanie zablokowane

Reklama