Reklama
Reklama
Reklama

Legendarny napastnik ŁKS-u organizuje wsparcie dla Ukrainy

Czas < 1 min czytania
Legendarny napastnik ŁKS-u organizuje wsparcie dla Ukrainy
Reklama

Jewgen Radionow, legendarny napastnik ŁKS-u zorganizował zbiórkę dla Ukrainy.

Reklama

Przez rosyjską agresję na Ukrainę cierpi coraz więcej ludzi. Jewgen Radionow, legendarny napastnik ŁKS-u i wspaniały sportowiec organizuje zbiórkę. Jej celem jest pomoc ochotnikom obrony terytorialnej Ukrainy, którzy walczą o wolność swojej ojczyzny. Zbiórkę „Żeni” można wesprzeć tutaj. Napastnik zwrócił się z prośbą do kibiców.

„Koledzy i przyjaciele!

Reklama

„Przede wszystkim zwracam się do świata piłki nożnej, piłkarzy i kibiców. Od 11. lat gram w Polsce w piłkę nożną na różnych poziomach – m.in. w Ursus Warszawa, Świt Nowy Dwór Mazowiecki, ŁKS Łódź, Puszcza Niepołomice, GKS Bełchatów.

Dzwonią i piszą do mnie znajomi, którzy bronią mojej ojczyzny a także Europy i naszej cywilizacji, w niektórych przypadkach bez należnej ochrony osobistej. Potrzebne jest wszystko : od kamizelek kuloodpornych, odzież termiczną, noktowizory, karimaty po hełmy. Większości rzeczy już nie da się kupić w Ukrainie.

Reklama

Jestem w stałym kontakcie z ludźmi z obrony terytorialnej i na bieżąco widzę co jest potrzebne, i postanowiłem działać. Ale wiadomo, że sam nie dam rady. Jednak z Waszą pomocą uda mi się to zrobić!

Zamierzam kupić wszystko co będzie możliwe i zawieść to na granicę do chłopaków.

Dołóżmy wspólne cegiełkę do pokonania tej k*rwy!”

Reklama

https://zrzutka.pl/gfz6ua#

Reklama

Piłka nożna

Jewgen RadionowŁKS Łódź

Dodaj komentarz

Reklama