Reklama
Reklama

Lider jedzie do Pabianic. Ważny mecz Grot Anilany

Czas < 1 min czytania
Lider jedzie do Pabianic. Ważny mecz Grot Anilany

Fot. www.facebook.com/uksanilana

Już w sobotę 9 kwietnia w grupie C I Ligi Mężczyzn dojdzie do derbów województwa łódzkiego. Pabiks IMPACT Pabianice podejmie Grot Anilanę Łódź.

Reklama

Spotkanie czołowych drużyn w Pabianicach

Mecz Pabiks – Anilana zapowiada się ciekawie nie tylko ze względu na to, że to rywalizacja dwóch zespołów z naszego województwa. Przede wszystkim obie drużyny należą do ligowej czołówki – Anilana jest liderem, a Pabiks zajmuje czwartą pozycję.

– Faktycznie poprzeczka postawiona jest wysoko, bo Pabianice są wysoko w tabeli, ale my chcemy zająć pierwsze miejsce w grupie – mówi przed meczem Adam Jędraszczyk, trener Grot Anilany Łódź. –  Z naszego punktu widzenia mecz meczowi jest równy. My do każdego spotkania podchodzimy tak samo – trzeba wygrać, jeśli chce się awansować – dodaje.

Pabiks chce rewanżu

Pierwszy mecz pomiędzy tymi zespołami zakończył się nieznacznym zwycięstwem Grot Anilany 30:28. Spotkanie trzymało w napięciu do ostatnich chwil, bo na cztery minuty przed końcem to goście z Pabianic prowadzili 28:26.

W końcówce zawodnicy obu zespołów mieli problem z utrzymaniem nerwów na wodzy, skąd m.in. czerwona kartka dla Dawida Trzeciaka z Anilany.  

Nie ma więc wątpliwości, że w sobotnie popołudnie w Powiatowej Hali Sportowej w Pabianicach czekają nas ogromne emocje. Początek spotkania o godzinie 18:00.

Reklama

Pabiks IMPACT Pabianice – GROT Anilana Łódź
Sobota, 9 kwietnia 2022, godz. 18:00
Powiatowa Hala Sportowa, Ul. Św. Jana 30/36, Pabianice

CZYTAJ TAKŻE >>> Grot Anilana wraca na zwycięską ścieżkę

Reklama

Inne sporty

Grot Anilana Łódź

Dodaj komentarz

Reklama