Reklama
Reklama

ŁKS będzie miał więcej krzesełek niż Widzew?

Czas < 1 min czytania
ŁKS będzie miał więcej krzesełek niż Widzew?

Nowa trybuna stadionu ŁKS-u (fot. materiały prasowe)

Wiemy jak będą wyglądy nowe trybuny ŁKS-u i jaka dokładnie będzie pojemność.

Reklama

Nazwa naszego klubu i miasta na trybunie wschodniej będzie doskonale wyeksponowana. Napis będzie w dwóch poziomach. Na pozostałych trybunach będzie układ krzeseł biało-czerwono-białych. Czerwień ułożona zostanie z pikseli. Napis został zaakceptowany przez stowarzyszenie kibiców i Zarząd Inwestycji Miejskich – mówi jeden z członków komitetu sterującego budową, Paweł Bliźniuk.

Przeczytaj też: Co ma Unia Europejska do stadionu ŁKS-u

Reklama

Stadion ŁKS-u będzie miał 18029 miejsc. To spore zaskoczenie bo bryła konstrukcji była stworzona dla dwudziestu tysięcy kibiców.

Dużo mówiło się o wcześniejszym oddaniu stadionu do użytku.

– Prace przebiegają zgodnie z planem. Obowiązuje nas termin czerwiec 2022, ale nie wykluczamy przyjemnej niespodzianki 

Reklama

Kibicom nie podoba się napis i wzór jaki zostanie stworzony z krzesełek. Swoją dezaprobatę wyrażają głośno w mediach społecznościowych.

Reklama

Piłka nożna

ŁKS Łódź

1 Komentarz

  • Uprzejmie proszę by wszyscy Wielce Szanowni zainteresowani, nie tylko członkowie lub sympatycy ŁKS, zaniechali publikowania prostackich – niestety powszechnie spotykanych – sformułowań („uproszczeń”) typu „stadion Króla”, „na stadionie Króla” itp. Wiem, że wielu tak postępujących chłystków nie wie kim był Patron Stadionu ŁKS – Władysław Król, ale kimkolwiek był, z pewnością nie był chłystkiem. Mając to na uwadze, zmuszony jestem zwrócić uwagę wszystkim chłystkom, że ich postępowanie to nie uwłaczanie pamięci jednej z największych postaci polskiego sportu, tylko zwyczajne rynsztokowe chamstwo.

Dodaj komentarz

Reklama