Reklama
Reklama

ŁKS Commercecon gra mecz, ale nie to jest najważniejsze

Czas 2 min czytania
ŁKS Commercecon gra mecz, ale nie to jest najważniejsze

LODZ.21.11.2021 SIATKOWKA KOBIET. LKS COMMERCECON LODZ - GROT BUDOWLANI LODZ N/Z MONIKA FEDUSIO, ROBERTA RATZKE, KAMILA WITKOWSKA FOT. MARIAN ZUBRZYCKI/

Spotkanie ŁKS-u Commercecon z Bielskiem będzie wyjątkowe. Dlaczego?

Reklama

ŁKS Commercecon w sobotę o 20:30 zagra z BKS-em Bielsko. Drużyna ze Śląska jest ostatnio na fali wznoszącej, wykorzystała kryzys w Radomce i Kaliszu, i wygrała z teoretycznie mocniejszymi od siebie zespołami. W niewielkim kryzysie jest też ŁKS. Chociaż łodzianki punktują, to ich gra pozostawia wiele do życzenia. – Ja nie wiem, czy my w ogóle w tym sezonie rozegrałyśmy spotkanie, po którym można byłoby powiedzieć, że to był ten zespół. Może mecz w Policach, ale to pojedynczy mecz, a nie seria dobrych gier. Coś musi się zmienić, bo wykorzystujemy chyba dopiero 50 procent naszego potencjału. – podsumowała w rozmowie ze Sportowymi Faktami była kapitan Chemika Police. Na grę łodzianek na pewno spory wpływ miało zmęczenie. Na 13. meczów, tylko trzy rozegrały u siebie. Na szczęście, o tych problemach prowadzony przez Michała Maska zespół może już zapomnieć. Przed Wiewiórami maraton siedmiu meczów w Sport Arenie.

Dlaczego mecz ŁKS – Bielsko będzie wyjątkowy?

Siatkarki ŁKS-u znane są z działań charytatywnych. Tym razem jak same informują włączył się do akcji Szlachetna Paczka:

Reklama

„Podczas jutrzejszego meczu z BKS-em Bostik Bielsko-Biała odwiedzi nas ekipa ze Szlachetna Paczka Łódzkie i Akademii Przyszłości. Podczas tego spotkania będziemy zbierać środki w ramach akcji Szlachetna PACZKA , aby nadchodzące święta były dla pani Pauliny i jej dzieci odrobinę weselsze. W hali Łódź Sport Arena na parterze będzie również punkt zbiórki, w którym można będzie zostawić produkty dla rodziny.

Co im potrzeba? Same podstawowe produkty żywieniowe, higieniczne i plastyczne, żywność trwała – herbata, kawa, ryż, kasza, makaron, mąka, cukier, olej, dżem, konserwy mięsne, konserwy rybne, owoce i warzywa w puszkach, środki czystości – mydło / żel myjący, szampon, szczoteczka do zębów, pasta do zębów, podpaski/tampony, płyn do płukania, płyn do mycia naczyń, płyny czyszczące, kapsułki do prania, materiały szkolne – zeszyty, bloki, kredki, farbki, klej, plastelina, papier kolorowy, nożyczki, piórnik, przybory do pisania. Zachęcamy Was gorąco do wsparcia łódzkiej rodziny rzeczowo lub finansowo. Ełkaesiacka rodzina ma ogromne serca i wierzymy, że uda się zebrać wszystko, co potrzebne.”

Reklama

Dla najmłodszych kibiców ŁKS przygotował świąteczne upominki, które rozdawane będą na balkonie D.

Reklama

Mecz ŁKS-u z Bielskiem rozpocznie się w sobotę o 20:30. Bilety dostępne w kasach i na stronie internetowej.

Siatkówka

ŁKS Commercecon Łódź

Dodaj komentarz

Reklama