Reklama
Reklama
Reklama

ŁKS Commercecon powtórzy mistrzowską historię?

Czas < 1 min czytania
ŁKS Commercecon powtórzy mistrzowską historię?

LODZ. 04.04.2022 SIATKOWKA KOBIET. LKS COMMERCECON LODZ - E.LECLERC MOYA RADOMKA RADOM N/Z ROBERTA RATZKE FOT. MARIAN ZUBRZYCKI/

Półfinał ŁKS Commercecon - Developres. Brzmi znajomo? Oby łodzianki dopisały do tej historii kolejny piękny rozdział

Reklama

Przed ŁKS-em Commercecon Łódź faza półfinałowa mistrzostw Polski. W niej Łódzkie Wiewióry zmierzą się z Developresem Bella Dolina Rzeszów. Mecze z Rysicami zawsze budziły ogromne emocje i nie inaczej jest tym razem. Rywalizacja półfinałowa toczy się do dwóch wygranych spotkań.

Pierwszy mecz łodzianki zagrają na wyjeździe, w Rzeszowie zespoły wybiegną na boisko w czwartek, o godzinie 17:30. Rewanżowe spotkanie odbędzie się w łódzkiej Sport Arenie w niedzielę (24 kwietnia) o godzinie 20:30. Ruszyła internetowa sprzedaż biletów na ten mecz. Odbywa się za pośrednictwem platformy https://sportarena.makis.pl. Ceny wejściówek na fazę play-off wyglądają następująco: – 30 zł – normalny- 15 zł – ulgowy- 1 zł – dzieci w wieku 5-10 lat- bezpłatnie – dzieci do 5. roku życia  Stacjonarna sprzedaż biletów będzie prowadzona w dniu meczu, tj. 24 kwietnia, od godziny 19:30 w kasie Sport Areny.  Zapraszamy kibiców Łódzkiego Klubu Sportowego, sympatyków siatkówki i wszystkich łodzian na siatkarskie emocje na najwyższym poziomie.

Reklama

Piłka nożnaSiatkówka

ŁKS Commercecon Łódź

Dodaj komentarz

Reklama