Reklama
Reklama
Reklama

ŁKS Commercecon. Sprawdzian z beniaminkiem

Czas < 1 min czytania
ŁKS Commercecon. Sprawdzian z beniaminkiem

LODZ. 05.02.2022 SIATKOWKA KOBIET. TAURON LIGA. LKS COMMERCECON LODZ - #VOLLEYWROCLAW. N/Z VERONICA JONES-PERRY, KAMILA WITKOWSKA, ROBERTA RATZKE FOT. MARIAN ZUBRZYCKI

Siatkarki ŁKS-u Commercecon zagrają z Uni Opole. Na al. Unii przyjedzie Regiane Bidias, ełkaesianka – mistrzyni Polski.

Reklama

W czwartek o 17:30 siatkarki ŁKS-u zagrają z Uni Opole. Beniaminek Tauron Ligi w pierwszej części sezonu był małym objawieniem najwyższej klasy rozgrywkowej. Wydawało się, że drużyna z Opola, podobnie jak ŁKS w swoim pierwszym sezonie, wejdzie do ligi „z drzwiami” i rozgości się na miejscach dających awans do play-offów. Niestety dla opolanek, po kilku niezłych spotkaniach, drużyna popadła w marazm i chociaż spadek jej nie grozi, to szanse na grę o medale ma niewielkie. Co ciekawe, o sile Uni stanowią dwie zawodniczki w przeszłości związane z Łodzią. Regiane Bidias to przyjmująca, która z ŁKS-em zdobyła mistrzostwo Polski. Anna Bączyńska była atakującą Grota Budowalnych w sezonie, w którym drużyna doszła do finału play-offów, ale przegrała z derbowymi rywalkami z al. Unii.

ŁKS gra coraz lepiej. Chociaż łodzianki nie miały jeszcze trudnych wyzwań, bo pod wodzą Michała Cichego, nowego trenera, grały z Jokerem Świecie i Volleyem Wrocław, najsłabszymi drużynami w lidze, to można doszukać się kilku pozytywów. Największym (dosłownie i w przenośni) z nich jest Valentina Diouf. Nowa atakująca w meczu z Jokerem zdobyła 19 punktów w tym pięć blokiem i dwa asami serwisowymi.

Reklama

ŁKS Commercecon z Uni Opole zagra w czwartek o 17:30. Bilety dostępne na stronie internetowej i w kasie przed meczem.

Na co warto postawić w LVBET w meczu ŁKS-u Commercecon?

1. Drużyna 2. liczba punktów poniżej 20.5 – kurs 1.8

2. Mecz suma setów powyżej 3.5 – kurs 1.88

Reklama

3. Wynik po dwóch setach 1:1 – kurs 2.35

4. Uni Opole wygra pierwszego seta, ŁKS Commercecon cały mecz – kurs 4.75

Zakład w LVBET można postawić tutaj

Reklama

Siatkówka

ŁKS Commercecon Łódź

Dodaj komentarz

Reklama