ŁKS Commercecon wygrywa mecz na szczycie

ŁKS Commercecon Łódź
Reklama


Czas < 1 min czytania

Prawie trzy godziny potrwał dziś mecz między ŁKS Commercecon Łódź a Developresem Sky Rzeszów. W tie-breaku lepsze były łodzianki.

Po obu drużynach widać było zmęczenie niedawnymi występami w Lidze Mistrzyń. Proste błędy popełniała Katarzyna Zaroślińska-Król, a po drugiej stronie siatki słabiej niż zwykle grała Jelena Blagojević. W początkowej fazie spotkania Klaudia Alagierska, też nie była w stanie pokazać pełni swoich umiejętności.

Jak zwykle dobry mecz rozegrały skrzydłowe ŁKS.

Reklama

Aleksandra Wójcik i Katarina Lazović, kolejny raz potwierdzają, że w tym roku są najsilniejszym punktem zespołu. Polka mimo, że w trakcie spotkania doznała urazu nosa, zastępowała nieskuteczną Zaroślińską-Król. Liderką była jednak Katarina Lazović.

Wróciła też do gry Krystyna Strasz i pokazała to, do czego kibice ŁKS zdążyli się przyzwyczaić. Doskonałe odbiory i świetną obronę. Szkoda, że na innych pozycjach ŁKS nie ma tak klasowych zmienniczek jak wśród libero.

ŁKS Commercecon Łódź – Developres Sky Rzeszów 3:2 (25:27, 25:23, 25:22, 24:26, 15:12)

Reklama

ŁKS Commercecon: Bongaerts 2, Lazović 28, Alagierska 5, Wójcik 17, Ninković 11, Saad (libero) oraz Strasz (libero), Pacak 7, Kalandadze 2

Fot: ŁKS Commercecon Łódź

Reklama

Siatkówka

ŁKS Commercecon Łódź

Dodaj komentarz