Reklama
Reklama

ŁKS. Nie ma przypadków koronawirusa! Można trenować

Czas < 1 min czytania
ŁKS. Nie ma przypadków koronawirusa! Można trenować

Lodz. 04.05.2020 Pilka nozna. PKO Ekstraklasa. Pierwszy trening LKS Lodz po zawieszeniu rozgrywek. N/z Artur Bogusz Fot. Marian Zubrzycki/400mm.pl

Z radością informujemy, że wyniki badań pogłębionych u osób, które zostały na nie wytypowane po przeprowadzeniu poniedziałkowych testów w naszym klubie, w komplecie dały rezultat ujemny – czytamy na stronie Łódzkiego Klubu Sportowego.

Reklama

Taka informacja oznacza to, że w zaplanowanych na dzisiaj zajęciach wezmą udział wszyscy zawodnicy będący w kadrze pierwszego zespołu.

W najbliższych dniach ełkaesiacy będą trenować w zakresie zgodnym z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 2 maja 2020 roku, czyli w grupach liczących nie więcej niż 14 osób.

Reklama

Przypomnijmy, że w poniedziałek blisko 50 osób z Łódzkiego Klubu Sportowego przeszło testy na obecność koronawirusa. Po zapoznaniu się w wynikami, kilka osób zostało wytypowanych do pogłębionych badań. Dzisiaj klub poinformował, że ich wyniki są negatywne.

Kolejna tura badań ma się natomiast odbyć tuż przed wznowieniem rozgrywek PKO Ekstraklasy, które przewidziane jest na 29 maja.

fot. Marian Zubrzycki

Reklama

Piłka nożna

ŁKS Łódź

Dodaj komentarz

Reklama