Reklama
Reklama
Reklama

ŁKS. Ostatni tydzień przygotowań

Czas < 1 min czytania
ŁKS. Ostatni tydzień przygotowań

LODZ. 19.02.2022 PILKA NOZNA. SPARING. LKS LODZ - POGON GRODZISK MAZOWIECKI N/Z LKS, GOL, BRAMKA, RADOSC FOT. MARIAN ZUBRZYCKI/

Reklama

Piłkarze ŁKS-u rozpoczęli ostatni tydzień przygotowań przed startem ligi.

Reklama

W sobotę o 20:30, ŁKS rozegra pierwszy mecz ligowy w 2022 roku. Rywalem prowadzonej przez Kibu Vicunę drużyny będzie GKS Jastrzębie. Łódzki zespół ma tydzień żeby doszlifować formę, przed najważniejszymi meczami Fortuna 1. Ligi.

Dla mnie to był bardzo dziwny mecz. Były w nim dobre rzeczy, ale też takie, które musimy poprawić. W pierwszej połowie nie byłem zadowolony z naszej gry. Mieliśmy piłkę, ale nie potrafiliśmy przejąć kontroli nad meczem, brakowało nam świeżości.

Reklama

Powiedział Vicuna, po wygranym przez ŁKS sparingu z Pogonią Grodzisk Mazowiecki.

Sześć treningów i szkolenie

Piłkarze ŁKS-u na tydzień poprzedzający ligową inaugurację zaplanowane mają sześć treningów. W poniedziałek oprócz standardowych zajęć w siłowni i na boisku, przejdą organizowane przez PZPN szkolenie z przepisów gry.

Wykonaliśmy całą pracę, którą mieliśmy zaplanowaną do tego momentu. Od poniedziałku zajmujemy się wymiarem strategicznym, czyli tym, jak mamy zagrać w starciu z GKS-em Jastrzębie zarówno jeśli chodzi o fazę defensywną, jak i ofensywną – powiedział Kibu Vicuna.

Reklama

Do rozgrywek pierwszej ligi zgłoszony został Mateusz Kowalczyk. Młody pomocnik do tej pory występował w rezerwach ŁKS-u, ale prezentował się na tyle dobrze, że pojechał z pierwszą drużyną na zgrupowanie w Turcji, podczas którego zdobył zwycięską bramkę w sparingu z Worskłą Połtawą.

Piłka nożna

Kibu VicuñaŁKS Łódźpiłka nożna

Dodaj komentarz

Reklama