Reklama
Reklama
Reklama

ŁKS po wiosennej sesji fotograficznej

Czas < 1 min czytania
ŁKS po wiosennej sesji fotograficznej

Sesja zdjęciowa piłkarzy ŁKS-u przed rundą wiosenną sezonu 2021/2022, fot. ŁKS Łódź / Cyfrasport

Piłkarze ŁKS-u mają za sobą sesję fotograficzną przed rundą wiosenną. Wykonane podczas niej zdjęcia będą wykorzystywane m.in. na stronie internetowej i w mediach społecznościowych klubu.

Reklama

Środowy rozkład dnia ełkaesiaków był nietypowy. Oprócz wspólnego treningu mieli w planach także sesję fotograficzną na płycie głównej Stadionu Miejskiego im. Władysława Króla. Wykonane podczas niej zdjęcia będą wyjątkowe – wcześniej ełkaesiacy pozowali na tle tunelu prowadzącego na murawę stadionu, a nawet (dokładnie rok temu) w hali im. Józefa „Ziuny” Żylińskiego. Przed tą rundą po raz pierwszy na drużynowym zdjęciu „Rycerzy Wiosny” widoczna będzie ukończona bryła stadionu przy al. Unii (a konkretnie jego południowo-wschodni narożnik – część obiektu, w której zasiadać będą najzagorzalsi fani biało-czerwono-białych).

fot. ŁKS Łódź / Cyfrasport

Piłkarze ŁKS-u w obiektywie… fotografa reprezentacji Polski

Zdjęcia ełkaesiaków wykonał Łukasz Grochala, który już od kilku lat pełni funkcję fotografa piłkarskiej reprezentacji Polski. Pochodzący z Łodzi fotograf ma w swoim portfolio liczne sesje zdjęciowe kadry piłkarzy, ale też m.in. reprezentacji siatkarzy czy piłkarzy ręcznych. Efekty pracy kierowanego przez niego zespołu będzie można już wkrótce podziwiać m.in. na stronie internetowej i w mediach społecznościowych ŁKS-u.

Reklama

Piłka nożna

ŁKS Łódź

Dodaj komentarz

Reklama