Reklama
Reklama
Reklama

ŁKS przed meczem z GKS Tychy

Czas < 1 min czytania
ŁKS przed meczem z GKS Tychy

W sobotę ŁKS rozegra zaległe spotkanie z GKS Tychy. Jak przygotowywać się będą piłkarze Wojciecha Stawowego, a jak rywale?

Reklama

W poniedziałek piłkarze ŁKS mieli dwa treningi – na siłowni i na boisku. We wtorek będą ćwiczyć w ośrodku na Minerskiej, gdzie czeka ich też sesja zdjęciowa. Od środy do piątku Stawowy zarządził po jednych zajęciach dziennie. Trener ŁKS dba o każdy detal, dlatego zajęcia rozpoczynać się będą w porze zbliżonej do rozpoczęcia sobotniego meczu.

GKS Tychy w Uniejowie.

Reklama

Artur Derbin trener GKS Tychy, postanowił przed meczem zabrać swoich zawodników do Uniejowa. Piłkarze będą mogli trenować tam na naturalnym boisku. W wywiadzie udzielonym portalowi gol24.pl szkoleniowiec docenił klasę sprowadzonych zimą do ŁKS piłkarzy. Najcieplej wypowiadał się o Ricardinho. Uważa, że jeżeli Brazylijczyk pokaże maksimum swoich umiejętności, ma szansę stać się gwiazdą rundy wiosennej w pierwszej lidze.

Były szkoleniowiec GKS Bełchatów po objerzeniu meczu ŁKS z Legią Warszawa w Pucharze Polski uważa, że łodzianie popełniają cały czas te same błędy, choć nie chce powiedzieć, jakie? Derbin twierdzi, że wie jak zatrzymać dobrze grający ŁKS. Receptą mają być kontrataki. – Będziemy wyczekiwać swoich okazji – zapowiedział.

Mecz ŁKS z GKS Tychy rozpocznie się w sobotę o godzinie 12:40.

Reklama

Fot: ŁKS Łódź

Piłka nożna

Dodaj komentarz

Reklama