Reklama
Reklama

ŁKS szuka napastnika. Kandydat z Kolumbii

Czas < 1 min czytania
ŁKS szuka napastnika. Kandydat z Kolumbii

Jean Franco Sarmiento, Pogoń Grodzisk Mazowiecki/Facebook

Pogłoski o tym, że ŁKS szuka napastnika pojawiają się od początku roku. Czy łodzianie sięgną po Kolumbijczyka?

Reklama

Pogłoski o tym, że ŁKS szuka napastnika pojawiają się od dawna. Informowaliśmy o tym, że sztab szkoleniowy klubu z al. Unii chciał pozyskać Kamila Sabiłło z Unii Skierniewice. Według informacji Gazety Wyborczej, które potwierdziła nam osoba związana z ŁKS-em, szefowie dwukrotnych mistrzów Polski są zainteresowani Jeanem Franco Sarmiento, Kolumbijczykiem, który ma za sobą występy w polskiej lidze. Urodzony w 1997 roku napastnik jest piłkarzem Pogoni Grodzisk Mazowiecki, w tym sezonie wystąpił w 15. meczach drugiej ligi, w których strzelił pięć bramek i dwa razy asystował.

Co łączy Sarmiento z reprezentantem Polski?

Sarmiento jest wychowankiem Tigres, z którego w 2020 roku przeniósł się do Polski. W rozmowie z portalem Galaktyczny Futbol, napastnik tłumaczył: „Mój agent mieszka w Polsce, ma tu liczne kontakty i tak udało mu się załatwić angaż dla mnie w Pogoni Grodzisk Mazowiecki.” Agencja, która zajmuje się Kolumbijczykiem to Profus Manegment. Pod swoimi skrzydłami ma Damiana Kądziora, reprezentanta Polski.

Reklama

ŁKS robi transfery chociaż ma zakaz

ŁKS ma zakaz transferowy, ale może sprowadzać piłkarzy do drużyny rezerw. Do drugiej drużyny klubu z al. Unii dołączył już napastnik, Błażej Radwanek. Jeżeli Sarmiento dołączy do ŁKS-u, prawdopodobnie będzie to transfer bezgotówkowy.

fot: Pogoń Grodzisk

Reklama
Reklama

Piłka nożna

ŁKS Łódź

Dodaj komentarz

Reklama