Łódzcy unihokeiści ze wsparciem patrona medialnego powalczą z wicemistrzem Polski

AZS PŁ UMED Cochise Burger Łódź / fot. Bina Bi

Reklama


Czas 2 min czytania

AZS PŁ UMED Cochise Burger Łódź stanie w najbliższą sobotę przed kolejnym bardzo trudnym zadaniem. Łódzcy unihokeiści zmierzą się na własnym parkiecie z KS Gorący Potok Szarotką Nowy Targ, czyli aktualnym wicemistrzem Polski.

Do spotkania z ekipą spod Tatr dojdzie w momencie, w którym zawodnikom z Łodzi ewidentnie się nie wiedzie. W dwóch ostatnich spotkaniach stracili oni łącznie 31 bramek, strzelając przy tym zaledwie 9. Kryzys ten przypadł na spotkanie z rywalami z Gdańska i Zielonki. Pierwszy z zespołów prezentuje na co dzień potencjał sportowy zbliżony do tego, którym dysponuje AZS PŁ UMED. W przypadku drugiego przeciwnika trudno było zakładać zdobycz punktową, bo to aktualny mistrz Polski oraz drużyna mająca w swoim składzie wielu reprezentantów Polski. Nie zmienia to jednak faktu, że styl gry łodzian pozostawiał wiele do życzenia, z czego oni sami doskonale zdają sobie sprawę.

Najbliższy rywal AZS PŁ UMED Cochise Burger Łódź na półmetku rundy zasadniczej zajmuje 3. miejsce w tabeli, ale trzeba mieć świadomość, że celem stawianym przed Szarotką każdego roku jest zdobycie tytułu mistrzowskiego. Jest to bowiem najbardziej utytułowana drużyna w kraju, która łącznie 11 razy sięgała po złote medale w unihokejowej elicie. O jakości tej drużyny świadczy również fakt, że aż 4 zawodników z tego zespołu pojedzie na grudniowe mistrzostwa świata do Helsinek, gdzie będą reprezentować biało-czerwone barwy.

Reklama

Mecz pomiędzy AZS PŁ UMED Cochise Burger Łódź a KS Gorący Potok Szarotką Nowy Targ odbędzie się w sobotę, 20 listopada o godz. 16:00 w Hali MOSiR przy ul. Małachowskiego 5 (Hala Parkowa). Wstęp dla kibiców jest darmowy. Dodatkową atrakcją spotkania będzie rozgrywany w przerwach między tercjami mecz wewnętrzny młodzików i juniorów UKS-u Nowa Łódź.

Serdecznie zapraszamy na bardzo ważne i arcyciekawie zapowiadające się starcie łódzkich hokeistów, którzy jako jeden z niewielu klubów z Łodzi występuje aktualnie na najwyższym szczeblu rozgrywkowym w swojej dyscyplinie w kraju. Mamy jednocześnie przyjemność ogłosić, że serwis www.lodzkisport.pl został patronem medialnym drużyny AZS PŁ UMED Cochise Burger Łódź! Cieszymy się, że zespół dołączył do rodziny Łódzkiego Sportu i mamy nadzieję, że mieszkańcy Łodzi i województwa będą go wspierać w walce o kolejne zwycięstwa w Ekstralidze Unihokeja Mężczyzn.

Reklama

Inne sporty

AZS PŁ UMED Cochise Burger Łódźunihokej

Reklama

Dodaj komentarz