Reklama
Reklama
Reklama

Marek Hanousek nowym piłkarzem Widzewa

Czas < 1 min czytania
Marek Hanousek nowym piłkarzem Widzewa

Marek Hanousek z Widzewa fot. widzew.com

W ostatnim dniu okna transferowego Widzew sprowadził gracza, którego szukał od bardzo dawna.

Reklama

Pozyskanie środkowego pomocnika było jednym z priorytetów transferowych klubu. Tej zimy sprowadzono już dwóch bramkarzy (w środę przed północą także Łotysza Vjačeslavsa Kudrjavcevsa), bocznego obrońcę, defensywnego pomocnika, skrzydłowego i napastnika. Dopiero w środę 24 lutego, czyli w ostatnim dniu okna transferowego udało się zakontraktować pomocnika do środka. Jest nim Marek Hanousek. To 29-letni Czech, który ostatnio był zawodnikiem MFK Karvina, klubu czeskiej ekstraklasy. Hanousek to również były młodzieżowy reprezentant swojego kraju w różnych kategoriach wiekowych.

Do Widzewa przyszedł na zasadzie wolnego transferu, bo rozwiązał kontrakt w Czechach. Podpisał umowę na półtora roku z opcją przedłużenia o kolejny rok.

Reklama

– Mam duży szacunek do całej polskiej piłki, do tego kraju i mojego nowego klubu. Wiem, jaki jest cel Widzewa na ten sezon. Jestem zawodnikiem, który zawsze stara się grać dla drużyny i zrobię wszystko, by dołożyć swoją cegiełkę do sukcesu. To wszystko, co mogę teraz powiedzieć, a więcej chciałbym pokazać na boisku – powiedział Hanousek po podpisaniu umowy.

Autor: Janek

Reklama

Piłka nożna

Widzew Łódź

Dodaj komentarz

Reklama