Reklama
Reklama
Reklama

Mateusz Dróżdż po pokonaniu ŁKS-u: „Derby dla Widzewa!”

Czas < 1 min czytania
Mateusz Dróżdż po pokonaniu ŁKS-u: „Derby dla Widzewa!”

LODZ. 03.05.2022 PILKA NOZNA. FORTUNA I LIGA LKS LODZ - WIDZEW LODZ N/Z BARTLOMIEJ PAWLOWSKI, MAREK KOZIOL, BRAMKA, RADOSC FOT. MARIAN ZUBRZYCKI

Piłkarze Widzewa Łódź pokonali ŁKS Łódź w 68. derbach Łodzi. Radości ze zwycięstwa w tym prestiżowym spotkaniu nie kryły najważniejsze osoby w klubie, czyli prezes Mateusz Dróżdż i wiceprezes Michał Rydz.

Dróżdż: „Wspólnie po wymarzone cele!”

Widzew pokonał ŁKS, dzięki czemu awansował na drugie miejsce w tabeli Fortuna 1 Ligi. Wykorzystał tym samym potknięcie Arki Gdynia, która poległa w Rzeszowie z miejscową Resovią 1:4.

Reklama

Zwycięstwo swojego klubu w derbach Łodzi, zaraz po końcowym gwizdku, skomentowali m.in. Mateusz Dróżdż i Michał Rydz, czyli prezes i wiceprezes klubu z al. Piłsudskiego.

CZYTAJ TAKŻE >>> Tomasz Wieszczycki krytykuje ŁKS po przegranych derbach z Widzewem

Derby dla Widzewa! Dziękujemy za wsparcie! Teraz z pokorą, spokojnie realizujmy kolejne cele. Przed nami kolejne trzy ciężkie wyzwania. Wspólnie po wymarzone cele!” – napisał Dróżdż.

Reklama

„DERBY SĄ NASZE!!! Spełniajmy marzenia. Dzisiaj świętujmy, od jutra dalej ciężka praca. Jeszcze 3 kroki do wykonania” – zatweetował z kolei Rydz.

Swoje uznanie względem Widzewa wyraził także legendarny piłkarz zespołu z al. Piłsudskiego – Zbigniew Boniek.

Reklama

Piłka nożna

derby ŁodziŁKS Łódźpiłka nożnaWidzew Łódź

Komentowanie zablokowane

Reklama