Reklama
Reklama

„Młody” na jedynkę – oceny piłkarzy Widzewa

Czas 2 min czytania
„Młody” na jedynkę – oceny piłkarzy Widzewa

Arka Gdynia - Widzew. Paweł Zieliński fot. Marcin Bryja, widzew.com

Widzew dostał zimny prysznic w Gdyni – przegrał 1:3. Kto zawiódł najbardziej?

Reklama

Jakub Wrąbel – 3+

Wpuścił trzy gole, więc nie brzmi to dobrze. Ale nie miał wielkich szans, by obronić te strzały. Inne – a było ich sporo – bronił jak należy. Dlatego oceniamy ten występ jako solidny.

Reklama

Patryk Stępiński – 2+

Nie był najgorszym z widzewskich obrońców, ale ogólnie cała defensywa w drugiej połowie była tragiczna, a Stępiński dołożył swoje. Gdy trzeba wyprowadzać piłkę spod swojej bramki, Stępiński ucieka od grania.

Tomasz Dejewski – 2

Reklama

Z całą pewnością nie zaliczy tego meczu do udanych. Dawał się ogrywać i ma spore problemy z wyprowadzeniem piłki.

Krystian Nowak – 2

Nie miał wdzięcznej roli, bo jako ustawiony najbardziej z lewej strony stoper, musiał naprawiać błędy Radosława Gołębiowskiego. A dużo tego było. Do tego Nowak miał też pecha, choćby wtedy, gdy piłka przeleciała mu między nogami. Kilka raz też dał się ograć. Słabo.

Reklama

Paweł Zieliński – 3-

Ogólnie prawa strona Widzewa nie była tak słaba, jak lewa, ale tam też momentami nie działo się dobrze. Dla przykładu, Zieliński pozwolił dośrodkować rywalowi tuż przed pierwszym golem dla Arki.

Marek Hanousek – 3+

Reklama

Plus oczywiście za gola. Gdy całej drużynie szło dobrze, to Czech grał tak jak ona – naprawdę dobrze. Gdy szło jej gorzej, to i Hanousek spuścił z tonu. A to powinien być taki piłkarz, który wyciągnie drużynę z opałów. Ma na to papiery.

Abdul Aziz Tetteh – 3+

Widać, że to piłkarz, który grał na wyższym poziomie. Przyjęcie, szybkie spojrzenie i celne podanie, przyjęcie, szybkie spojrzenie i celne podanie, przyjęcie, szybkie spojrzenie i celne podanie. Potem opadł z sił.

Reklama

Radosław Gołębiowski – 1

No co my mamy państwu napisać? Całą Polska widziała. Jego stroną szło najwięcej ataków Arki. Trudno się dziwić, wchodzili jak w masło. Ale nie będziemy się znęcać nad młodym piłkarzem, bo trochę krzywdy zrobił mu też trener, który tak długo trzymał go na boisku. Trzymaj się chłopie. Głowa do góry i do roboty.

Juliusz Letniowski – 3-

Reklama

Za pierwsze 20 minut dajemy mu notę 5. Za resztą czasu, który spędził na boisku już jakieś 2+. Zniknął nam Julek. A liderzy znikać nie powinni.

Paweł Tomczyk – 1

Następny proszę.

Dominik Kun – 4

Grał tylko 20 minut, ale to nam wystarcza, by dać mu ocenę 4.

Mateusz Michalski – 2

Był kiedyś w Widzewie taki piłkarz Radosław Michalski. I był świetny. Mateusz Michalski taki nie jest. Naszym zdaniem odstaje nawet od tej drużyny, ale może jesteśmy uprzedzeni. W meczu z Arką miał olbrzymie szczęście, że nie wyleciał z boiska, bo zasłużył na drugą żółtą kartkę.

Patryk Mucha – 2+

Grał?

Fabio Nunes – 2

Ależ dał się ograć w obronie przy golu nr 3 dla Arki. Ależ zmarnował sytuację pod bramką rywali. Wejście do Widzewa miał bardzo słabe. Mamy cię na oku kolego.

Karol Danielak – 3-

Po wejściu na boisko nawet coś tam spróbował, ale nie miał szans bez większego wsparcia kolegów.

Bartosz Guzdek – 2

Bardzo cieszył nas jego gol w poprzednim meczu, ale – póki co – to nie jest chyba jednak napastnik na pierwszą ligę.  

Piłka nożna

Widzew Łódź

Dodaj komentarz

Reklama