Reklama
Reklama

Murawa gotowa! Zielony „dywan” na stadionie ŁKS-u

Czas < 1 min czytania
Murawa gotowa! Zielony „dywan” na stadionie ŁKS-u

Stadion ŁKS-u Łódź przy al. Unii Lubelskiej 2 (fot. ŁKS Łódź)

Na stadionie Łódzkiego Klubu Sportowego trwają ostatnie przygotowania przed spotkaniem ŁKS-u z Puszczą Niepołomice. Klub opublikował krótkie wideo, na którym widać, że murawa obiektu jest doskonale przygotowana na dzisiejszy mecz.

Reklama

ŁKS – Puszcza, czyli nadrabianie zaległości z nowym trenerem

W środę o 18:00 ŁKS zagra zaległy mecz z Puszczą Niepołomice. To ważne spotkanie, bo jeżeli łodzianie zdobędą trzy punkty włączą się do walki o baraże.

Po remisie z Koroną Kielce, zarząd łódzkiego klubu wymienił sztab trenerski. Nowym szkoleniowcem piłkarzy z al. Unii po raz drugi został Marcin Pogorzała. Za jego poprzedniej kadencji, ŁKS grał przyjemną dla oka piłkę, więc tego samego możemy spodziewać się w środę.

CZYTAJ TAKŻE >>> ŁKS na pewno strzeli Puszczy? Corral faworytem forBET-u

Reklama

Zielony dywan na Stadionie Króla czeka na piłkarzy

Pomóc w efektownej grze może świetnie przygotowana murawa stadionu przy al. Unii Lubelskiej 2, czym klub pochwalił się w mediach społecznościowych.

ŁKS słynie z dużej liczby podań po ziemi, a obecność Marcina Pogorzały na stanowisku pierwszego trenera zapewne tego nie zmieni. Młody szkoleniowiec już w poprzednim sezonie udowodnił, że pod jego wodzą ŁKS jest w stanie kreować ciekawe akcje ofensywne, grając po ziemi.

Wielce prawdopodobne, że podobnie będzie i tym razem, dlatego zielony „dywan” na Stadionie Króla może w środowy wieczór odegrać istotną rolę. Chociaż oczywiście i tak wszystko będzie zależało od postawy piłkarzy.

Reklama

ZOBACZ TAKŻE >>> ŁKS pokona Puszczę? Kursy w forBET są jednoznaczne!

Reklama

Piłka nożna

ŁKS Łódź

Dodaj komentarz

Reklama