Reklama
Reklama
Reklama

ŁKS na pewno strzeli Puszczy? Corral faworytem forBET-u

Czas 2 min czytania
ŁKS na pewno strzeli Puszczy? Corral faworytem forBET-u

Corral podczas meczu ŁKS-Korona Kielce, fot. Marian Zubrzycki

Mimo słabszego startu ligowego w 2022 roku ŁKS Łódź będzie faworytem środowego meczu z Puszczą Niepołomice.

Reklama

ŁKS Łódź: faworyt, który musi odpalić strzelby

Specjaliści firmy forBET, która jest sponsorem ŁKS-u Łódź, za każdą złotówkę postawioną na biało-czerwono-białych w środowej rywalizacji z Puszczą Niepołomice są gotowi zapłacić 1,82 zł, podczas gdy remis wyceniają po kursie 3.50, a zwycięstwo gości 4.70.

CZYTAJ TEŻ: ŁKS ZAPRASZA KIBICÓW NA MECZ Z PUSZCZĄ

Reklama

Według ekspertów bukmachera niemal pewne jest też, że w sobotę padnie przynajmniej jedna bramka, najprawdopodobniej dla ŁKS-u. Za typ powyżej 0,5 gola w meczu wygrać można po kursie 1.06 (przynajmniej jedna bramka łodzian to 1.19), a poniżej 0,5 gola w całym spotkaniu po kursie 8.60, dlatego jeśli ktoś czuje, że w środę padnie bezbramkowy remis, ma okazję przekuć swoją intuicję w naprawdę atrakcyjny zarobek.

SPRAWDŹ PEŁNĄ OFERTĘ FORTBET NA MECZ ŁKS – PUSZCZA

Faworytem do strzelenia gola w tym meczu jest Samu Corral, który już w sobotnim starciu z Koroną był blisko zdobycia pierwszej w obecnym sezonie bramki, ale piłka po jego uderzeniu głową odbiła się od słupka. Jeśli poszczęści mu się w środę, to gracze zarobić mogą 2,40 za każdą postawioną na to zdarzenie złotówkę. Wysoko cenieni są również: strzelec jedynej w tym roku bramki dla ŁKS-u Piotr Janczukowicz (3.00), Pirulo (3.10) czy Michał Trąbka (3.50).

Reklama

Zagraj i zgarnij od forBET-u dodatkowe 150 zł premii

Firma forBET, która jest sponsorem drużyny piłkarskiej ŁKS-u Łódź, przygotowała specjalną promocję powitalną, z której skorzystać mogą nowi użytkownicy podający podczas rejestracji kod LODZKISPORT. Idealną okazją do zdobycia premii od forBET-u, która zwiększona o 150 zł bonusu dla czytelników Łódzkiego Sportu sięgnąć może nawet 2350 zł, jest środowy mecz łodzian.

W ofercie forBET-u znajduje się ponad 100 kursów na mecz ŁKS-u z Puszczą Niepołomice. Szczegóły promocji dla nowych uczestników i link rejestracyjny znaleźć można na stronie forBET-u (SPRAWDŹ I SKORZYSTAJ).

Reklama

Piłka nożna

Fortuna 1 LigaŁKS ŁódźSamuel Corral

Dodaj komentarz

Reklama