Reklama
Reklama
Reklama

Na kłopoty ŁKS-u Ricardinho i Maciej Dąbrowski – oceny piłkarzy ŁKS

Czas 2 min czytania
Na kłopoty ŁKS-u Ricardinho i Maciej Dąbrowski – oceny piłkarzy ŁKS

LODZ. 28.04.2021 PILKA NOZNA. FORTUNA I LIGA LKS LODZ - RADOMIAK RADOM N/Z RICARDO CAVALCANTE MENDES, TOMASZ NAWOTKA, GOL, BRAMKA, RADOSC, JOSE ANTONIO RUIZ LOPEZ FOT. MARIAN ZUBRZYCKI/400MM.PL

Kibice ŁKS jeszcze przed meczem remis z Radomiakiem wzięliby w ciemno. Łodzianie zagrali średnio. Nie obyło się bez błędów, ale były momenty napawające optymizmem na przyszłość.

Reklama

Arkadiusz Malarz – 3+

Im dłużej trwał mecz, tym lepiej się spisywał. Dwa razy popisał się świetnymi interwencjami i uratował swojej drużynie remis.

Adam Marciniak – 3

W końcu jego dośrodkowania zaczęły docierać do napastnika. Oprócz tego nie popełnił żadnego błędu w defensywie. Radomiak atakował jego stroną zdecydowanie rzadziej.

Reklama

Maciej Dąbrowski – 5-

Najlepszy zawodnik ŁKS. Jeden z niewielu, którzy skorzystali na zmianie trenera. Dąbrowski nie popełnił w defensywie żadnego błędu. Nie raz naprawiał to co zepsuli jego koledzy. Najczęściej wyprowadzał piłkę, zastępując środkowych pomocników. Mógł cieszyć się z pierwszego gola w ŁKS-ie, ale trafił w obrońcę.

Carlos Moros Gracia – 4

Zagrał solidnie, nie popełnił większych błędów. Podobnie jak Dąbrowski był dziś jednym z najbardziej kreatywnych zawodników ŁKS. Nie zagra w meczu z Chrobrym Głogów z powodu żółtych kartek.

Tomasz Nawotka – 1

Asystował piłkarzowi Radomiaka przy straconym golu. Oprócz tego bezlitośnie objeżdżany przez skrzydłowych drużyny z Radomia. Zagrał jeszcze gorzej niż w pierwszej połowie meczu z Koroną Kielce, co wydawało się niemożliwe,

Reklama

Maksymilian Rozwandowicz – 2

Obok Nawotki główny winowajca utraty bramki. Kilka razy pomógł drużynie, ale więcej przeszkadzał. Mógł wylecieć z boiska, ale skończył tylko z żółtą kartką. Trener Mamrot ma problem z pozycją defensywnego pomocnika.

Mikkel Rygaard – 2

Po rzucie wolnym przez przypadek zanotował asystę. Oprócz tego nie pokazał nic, a wręcz irytował stratami piłki. Jeden z najgorszych transferów ŁKS na przestrzeni ostatnich trzech sezonów.

Antonio Dominugez – 3+

Jak zwykle starał się, popisywał się świetnymi zagraniami, nadawał tempo grze ofensywnej ŁKS. Niestety, przez błędy kolegów szybko popadł w frustrację i zagrania idealne, przeplatał słabymi. Idealnie podał Piotrowi Janczukowiczowi, który nie był w stanie opanować piłki. Mógł zaliczyć dwie asysty, ale piłkarze dookoła niego byli za słabi.

Reklama

Piotr Janczukowicz – 1

Kolejny słaby występ młodzieżowca ŁKS. Nie wniósł nic do gry, pracował na czerwoną kartkę. Zmarnował dwie idealne okazje na zdobycie bramki. Janczukowicz od miesiąca zalicza niesamowity zjazd formy.

Ricardinho – 4

Zdobył gola, po dośrodkowaniu Adama Marciniaka mógł strzelić drugiego, ale refleksem wykazał się bramkarz. W końcowej fazie meczu próbował nawet rozgrywać piłkę. Dobry występ napastnika ŁKS.

Pirulo – 1

Więcej krzyczy i gestykuluje niż gra w piłkę. Od kilku meczów jest strasznie sfrustrowany, atakuje piłkarzy drużyny przeciwnej. Na boisku mało przydatny.

Reklama

Michał Trąbka – 3

Zagrał już trochę lepiej, ale cały czas to nie jest Trąbka, o którym Tomasz Wieszczycki mówił, że jest najbardziej utalentowanym piłkarzem ŁKS. Kiedy na boisku pojawił się Sajdak, mógł zejść na skrzydło gdzie grał dużo lepiej.

Przemysław Sajdak, Maciej Wolski, Adrian Klimczak – grali za krótko żeby oceniać

Reklama

Piłka nożna

ŁKS Łódź

Dodaj komentarz

Reklama