Reklama
Reklama

Niespodziewana porażka ŁKS Commerceccon

Czas < 1 min czytania
Niespodziewana porażka ŁKS Commerceccon

LODZ.23.10.2021 SIATKOWKA KOBIET. TAURON LIGA. LKS COMMERCECON LODZ - POLSKIE PRZETWORY PALAC BYDGOSZCZ N/Z KAMILA KOBUS, KAMILA WITKOWSKA, ZUZANNA SZPERLAK FOT. MARIAN ZUBRZYCKI/

Volley Wrocław ma patent na łódzkie drużyny. W tym sezonie najpierw pokonał Budowalnych, a w poniedziałkowy wieczór uległ mu ŁKS Comercecon.

Reklama

Po raz drugi w tym sezonie ŁKS Commercecon nie zdobył punktów. Po porażce 0:3 z Radomką, łodzianki dosyć niespodziewanie uległy Volleyowi Wrocław.

W pierwszym secie łódzkie siatkarki radziły sobie bardzo dobrze chociaż w pewnym momencie było już 17:17. Łódzkie siatkarki wrzuciły wyższy bieg i spokojnie wygrały 25:20.

Reklama

Przez większą część drugiego seta prowadziła drużyna z Wrocławia. W końcówce ŁKS ze stanu 22:17 doprowadził do 22:21, ale końcówka należała do gospodyń.

W trzecim secie brązowym medalistkom TauronLigi gra się nie kleiła. Problemy z komunikacją i przyjęciem sprawiły, że łodzianki przegrały ośmioma punktami.

Reklama

Wydawało się, że w secie czwartym przyjezdne uratują chociaż punkt i do rozstrzygnięcia wyniku potrzebny będzie tie-break, tak się jednak nie stało. Mimo prowadzenia 22:21 przegrały seta.

Reklama

Volley Wrocław – ŁKS Commercecon 3:1 (20:25, 25:23, 25:17, 25:22)

ŁKS: Ratzke (4), Grajber (8), Witkowska (7), Sobiczewska (12), Alagierska (12), Jones-Perry (14), Maj-Erwardt (libero) oraz Jukoski, Piasecka (4), Gajer i Strasz (libero)

Reklama

Siatkówka

ŁKS Commercecon Łódź

Dodaj komentarz

Reklama