Niewygodni rywale i wielki hit – typer w BETFAN

Widzew - GKS Katowice Fot. Marian Zubrzycki

Reklama


Czas 2 min czytania

Na co warto postawić w ten weekend w BETFAN? Mamy aż cztery propozycje z meczów ŁKS, Widzewa, Budowalnych i TME SMS.

Widzew wygra i padnie powyżej 2.5 bramki – kurs 2.47

Trudno w to uwierzyć, ale spośród ośmiu meczów Widzewa ze Skrą, częstochowianie wygrali aż pięć. Łodzianie zwyciężyli tylko dwukrotnie i strzelili Skrze tylko osiem goli tracąc aż 22. W czerwcu 2020 roku w drugiej lidze zespół z Częstochowy wygrał przy al. Piłsudskiego 138 2:1.  O tym, że częstochowianie walczą do końca przekonał się niedawno ŁKS, który rzutem na taśmę wygrał 3:2. Teraz może być podobnie. Widzew wygra i padnie dużo bramek

TME SMS wygra – zakład bez remisu, remis = zwrot – 2.50

Przed podopiecznymi Marka Chojnackiego wyjątkowo trudne zadanie. Łodzianki zmierzą się z mistrzyniami Polski, które do tej pory nie straciły jeszcze bramki, a w czterech spotkaniach strzeliły ich 20. ra, bo drużyna z Sosnowca traci do łodzianek trzy punkt, ale ma mecz zaległy i lepszy bilans bramkowy. – Spotykają się dwa najlepsze zespoły poprzedniego sezonu. Patrząc na obecną tabelę, jesteśmy na pierwszym miejscu, ale musimy pamiętać, że Sosnowiec ma rozegrany o jeden mecz mniej. Jeśli go wygra, to zrówna się z nami punktami. To na pewno będzie szlagier, a być może nawet mecz tej rundy. Chciałbym, żeby oba zespoły pokazały najlepszą piłkę i promowały futbol kobiecy – mówił przed spotkaniem trener Chojnacki. Jego drużyna jest mocna, więc na pewno ma szansę zagrozić sosnowiczankom. Patrząc na formę obu zespołów, raczej nie powinniśmy spodziewać się remisu w tym spotkaniu.

Reklama

Sandecja – ŁKS – Sandecja nie strzeli gola – kurs 2.91

Do pełni sił wrócił nareszcie Maciej Dąbrowski i ŁKS zagrał z Cracovią na zero z tyłu. Nowosądeczanie grają w stylu podobnym do Pasów. Bazują na umiejętnościach motorycznych, próbują grać dośrodkowaniami, więc ich mecz z ŁKS-em może być łudząco podobny do spotkania, które oglądaliśmy w Pucharze Polski.

Grot Budowalni – Joker Świecie – liczba setów nieparzysta – kurs 2.15

Joker Świecie w ubiegłym sezonie debiutował w najwyższych rozgrywkach i ukończył rywalizację na 11. miejscu. Grot Budowlani zakończyli zmagania na miejscu piątym. Jednak bilans spotkań pomiędzy tymi drużynami wynosi 1:1. Pierwszy mecz łodzianki przegrały 1:3, a rewanżowy wygrały 3:0. Skład drużyny ze Świecia uległ zmianie. Do ekipy Jokera dołączyła między innymi Julia Twardowska, siatkarka dobrze znana kibicom KSB.

– Nie możemy doczekać się inauguracji sezonu. Jesteśmy gotowe do walki na ligowych parkietach. Bardzo cieszymy się, że w niedzielę będziemy mogły rozegrać spotkanie z kibicami na trybunach. Po minionym sezonie, gdzie pandemia wykluczyła ich udział, bardzo nam ich brakowało – powiedziała Julia Szczurowska.

Reklama

Po zarejestrowaniu się z naszego linku (tutaj), bądź korzystając przy rejestracji z kodu LODZKISPORT BETFAN ma bonus dla każdego nowego użytkownikaREKLAMA

Reklama

Piłka nożnaSiatkówkaTyper

Grot Budowlani ŁódźŁKS ŁódźTME SMSWidzew Łódź

Dodaj komentarz