Reklama
Reklama
Reklama

Nowy napastnik ŁKS-u: „To dla mnie najważniejszy moment w karierze”

Czas < 1 min czytania
Nowy napastnik ŁKS-u: „To dla mnie najważniejszy moment w karierze”

Tuż po podpisaniu 3,5-letniego kontraktu z ŁKS-em Piotr Janczukowicz udzielił wywiadu oficjalnej stronie klubu. 20-latek jest gotowy na nowe wyzwania i zapowiada, że da z siebie wszystko, by przekonać sceptyków.

Reklama

-[Podpisanie kontraktu z ŁKS-em – przyp. red.] to dla mnie najważniejszy moment w dotychczasowej karierze. Długo rozmawiałem na temat mojej przyszłości z dyrektorem Przytułą. Od pierwszego kontaktu ze strony ŁKS-u „czułem” dobrze ten klub. Co prawda inne zespoły też się mną interesowały, ale od początku najciekawszą wydawała mi się właśnie propozycja ŁKS-u – podkreślił nowy gracz biało-czerwono-białych.

Zawodnik pochodzący z podsłupskich Sycewic wspomina, że w seniorskim futbolu miał już okazje sprawdzić się na wielu pozycjach. -W Olimpii Grudziądz występowałem na prawej i lewej stronie pomocy, najczęściej zaś w ataku. Wierzę, że na każdej z wymienionych pozycji mogę dać drużynie coś dobrego. Moimi atutami są szybkość i siła oraz gra głową. Mam nadzieję, że jeśli otrzymam szansę, zdołam potwierdzić swoje atuty na boisku – powiedział.

Reklama

20-latek nie obawia się problemów z przystosowaniem do wymagającego, ofensywnego stylu gry trenera Stawowego. -Nie mam kłopotów z przestawianiem się na nowy styl i generalnie nie mam ich też z różnymi zmianami. Zamierzam dać z siebie wszystko i w ten sposób przekonać do siebie ewentualnych malkontentów – zapowiedział nowy nabytek Rycerzy Wiosny.

fot. ŁKS Łódź

Reklama

Piłka nożna

ŁKS Łódź

Dodaj komentarz

Reklama