Reklama
Reklama
Reklama

Obrona Widzewa będzie mocniejsza? Mikulić wraca do zdrowia

Czas < 1 min czytania
Obrona Widzewa będzie mocniejsza? Mikulić wraca do zdrowia

Trening Widzewa (fot. widzew.com)

Coraz bliżej powrotu do treningów z zespołem jest Petar Mikulić. Młody obrońca przeszedł ciężką kontuzję, ale już teraz zapowiada walkę o wyjściową jedenastkę Widzewa.

Reklama

20-latek pechowo rozpoczął swoją przygodę z Widzewem. Po debiucie w czerwono-biało-czerwonych barwach nabawił się kontuzji, która wykluczyła go z gry na pół roku. Tym samym lewy obrońca nie miał szans zaprezentować się łódzkiej publiczności.

Po operacji w połowie września Petar Mikulić zdecydował się na rehabilitację pod okiem dobrze mu znanego eksperta w Serbii, gdzie wracał do pełni sił przez kilka miesięcy. 

Reklama

Młody piłkarz Widzewa na początku stycznia ma już pojawić się w Łodzi i od początku zimowego okresu przygotowawczego trenować razem z zespołem. 

– Czuję się dobrze. Zamierzam wrócić do drużyny na start przygotowań do rundy wiosennej. Nie mogę się już doczekać gry w piłkę! – zapewnia ambitny Chorwat.

Piłkarze Widzewa zakończą zimowe urlopy 7 stycznia. Wówczas rozpoczną przygotowania do rundy wiosennej Fortuna 1 Ligi. Pierwszy mecz o punkty w 2021 roku rozegrają nieco ponad miesiąc później (20 lutego). Ich rywalem będzie Korona Kielce.

Reklama

fot. widzew.com

Piłka nożna

Widzew Łódź

Dodaj komentarz

Reklama