Reklama
Reklama

Oficjalnie. GKS Bełchatów oddał mecz walkowerem

Czas < 1 min czytania
Oficjalnie. GKS Bełchatów oddał mecz walkowerem

Fot. www.gksbelchatow.com

GKS Bełchatów nie pojedzie na mecz z rezerwami Śląska Wrocław. Spotkanie zostało odwołane, a wynik meczu zweryfikowany jako walkower dla wrocławian.

Reklama

Niedawno informowaliśmy, że GKS Bełchatów planuje wycofać się z rozgrywek drugiej ligi. Powodem jest tragiczna sytuacja klubu z południa województwa łódzkiego. Bełchatowianie nie są w stanie spłacać zaległości, które mnożyły się latami. W środę zawodnicy dostali wolną w rękę w szukaniu nowych klubów i zostali poinformowani, że nie pojadą na mecz z rezerwami Śląska Wrocław.

PZPN oficjalnie poinformował, że spotkanie zostało odwołane, a wynik meczu zweryfikowany jako walkower dla rezerw Śląska. Nie jest jasne co dalej z drużyną z Bełchatowa. -Ciężko mi powiedzieć, jak będzie wyglądała przyszłość klubu. Od osoby pełniącej funkcję prezesa, Szymona Serwy, usłyszeliśmy, że mamy wolną rękę w poszukiwaniu nowych pracodawców i w każdej chwili możemy rozwiązać kontrakt z GKS-em. Na mecz do Wrocławia w najbliższej kolejce nie jedziemy, to jest oficjalna informacja. Co dalej? Tego nam nie powiedziano. Nie wiem, czy zagramy następne spotkanie u siebie. Część chłopaków szuka już sobie innych zespołów, więc nawet nie wiem, kogo mógłbym wystawić w takim meczu – powiedział w rozmowie z TVP Sport, Kamil Socha, trener GKS-u.

Reklama

Piłka nożna

GKS Bełchatów

Dodaj komentarz

Reklama