Reklama
Reklama
Reklama

Widzewska kumulacja w Noblebet. Zgarnij łatwe pieniądze

Czas 2 min czytania
Widzewska kumulacja w Noblebet. Zgarnij łatwe pieniądze
Reklama

Firma Noblebet, która jest oficjalnym sponsorem Widzewa Łódź, na pierwszy mecz ligowy drużyny w 2022 roku przygotowała we współpracy z Łódzkim Sportem atrakcyjny kurs specjalny i wartą uwagi promocję.

Reklama

Noblebet nie tylko sponsoruje czerwono-biało-czerwonych, ale też wierzy w siłę sportową zespołu Janusza Niedźwiedzia. Dlatego zgodnie z przewidywaniami bukmachera to Widzew Łódź jest faworytem piątkowego meczu z Arką Gdynia i kurs na jego zwycięstwo to 2.34, przy 3.45 za wygraną gości i 3.55 za remis.

PEŁNA OFERTA KURSOWA NOBLEBET. SPRAWDŹ I ZAGRAJ NA SWOICH WARUNKACH

Reklama

Z uwagi na dawno wyczekiwane wznowienie rozgrywek Fortuna 1 Ligi Noblebet dla czytelników Łódzkiego Sportu przygotował na mecz Widzewa z Arką wydarzenie specjalne, dzięki któremu jest szansa na wygraną przy atrakcyjnym kursie, a w razie niepowodzenia gwarantowany jest zwrot.

Zakładem, który zezwala na wzięcie udziału w promocji, jest tylko i wyłącznie kupon typu singiel, zagrany za dokładnie 15 PLN, a zakładem tym jest kombinacja: WIDZEW ŁÓDŹ W MECZU Z ARKĄ GDYNIA STRZELI CO NAJMNIEJ 2 GOLE, WYWALCZY POWYŻEJ 4.5 RZUTÓW ROŻNYCH I OTRZYMA CO NAJMNIEJ 2 ŻÓŁTE KARTKI (25.02.2022). Przyznacie, że każdy z tych warunków wydaje się być bardziej niż prawdopodobny, a ich kumulacja daje atrakcyjny kurs w wysokości 5.5 przy gwarantowanym zwrocie w przypadku niepowodzenia.

Szczegóły i ograniczenia oferty znaleźć można ba stronie Noblebet (SPRAWDŹ).

Reklama

Najważniejsze warunki promocji:
– Zwrot w formie bonusu będzie wynosił 15 PLN. Na każdego gracza przypada tylko i wyłącznie 1 bonus.
– Zwrot zostanie dokonany w poniedziałek 28.02.2022 do godziny 23:59.
– Dany bonus dostępny będzie na saldzie bonusowym. Kwota doda się do salda głównego tylko i w przypadku dokonania obrotu środkami oraz rozliczenia wszelkich zakładów za dany bonus.
– Termin bonusu to 30 dni, przez ten okres muszą zostać rozliczone wszelkie Twoje kupony.
– Noblebet zastrzega sobie prawo do anulowania wygranych z zakładów bonusowych lub unieważnienia wszystkich zawartych zakładów, a także zamknięcia konta użytkownika w przypadku naruszenia postanowień regulaminu oraz wszelkich prób wyłudzenia bonusu.

WEJDŹ DO GRY Z NOBLEBET I ŁÓDZKIM SPORTEM. SPRAWDŹ ZAKŁAD SPECJALNY

Reklama

Piłka nożna

Fortuna 1 Ligapiłka nożnaWidzew Łódź

Dodaj komentarz

Reklama