Reklama
Reklama
Reklama

Orzeł Łódź pokonany na swoim stadionie

Czas < 1 min czytania
Orzeł Łódź pokonany na swoim stadionie

Orzeł Łódź (fot. Marian Zubrzycki)

Reklama

Fatalny występ w ostatnim biegu zdecydował o tym, że Orzeł Łódź przegrał na swoim torze z Arged Malesą Ostrów Wielkopolski.

Reklama

Żużlowcy Orła byli faworytami spotkania z Argedem Malesą i wszystko wskazywało, że wygrają. Od początku jeździli lepiej i przegrywali tylko dwa razy: po 6. biegu 17:19 i niestety po ostatnim. W łódzkiej drużynie brakowało jednak zdecydowanego lidera, takiego, jakimi wśród przeciwników byli Grzegorz Walasek (13 punktów) i były zawodnik Orła Tomasz Gapiński (12).

Mimo to utrzymywała się niewielka przewaga gospodarzy. Po 12. wyścigu, w którym na pierwszych dwóch miejscach przyjechali Norbert Kościuch i Mateusz Dul, było 39:33. Cóż jednak z tego, kiedy w kolejnym starcie punktował tylko Luke Becker, kończąc rywalizację na trzecim miejscu. Pierwszy bieg nominowany wygrał Becker, ale Brady Kurtz przyjechał ostatni i było 43:41 dla Orła. W drugim najlepiej wystartował Kościuch, jednak najpierw dał się zdystansować Walaskowi, a następnie Gapińskiemu, dzięki czemu drużyna z Ostrowa wygrała wyścig 5:1, zapewniając sobie zwycięstwo w meczu.

Reklama

Orzeł Łódź – Arged Malesa Ostrów Wielkopolski 44:46

Orzeł: Becker 11, Kościuch 9, Nowak 8, Kurtz 6, Dul 5, Łoktajew 4, Sroka 1, Pióro 0

Reklama

Żużel

Orzeł Łódź

Dodaj komentarz

Reklama