Reklama
Reklama
Reklama

Ostatnia prosta do derbów. Oto terminarz łódzkich drużyn

Czas 2 min czytania
Ostatnia prosta do derbów. Oto terminarz łódzkich drużyn

65. derby Łodzi, fot. ŁKS Łódź / Cyfrasport

Poznajemy kolejne szczegóły dotyczące terminów meczów łódzkich drużyn w najbliższych kolejkach. Kibice ŁKS-u nie będą zachwyceni

Reklama

Widzew

Widzewiacy rozpoczną ligowe granie w roku 2021 od przełożonego starcia 16. kolejki z Koroną Kielce. Mecz pomiędzy ekipami Enkeleida Dobiego i Macieja Bartoszka odbędzie się w sobotę 20 lutego, a pierwszy gwizdek arbitra zabrzmi o 17:40.

fot. Marian Zubrzycki

O tej samej porze w piątek 26 lutego czerwono-biało-czerwoni podejmą mierzącego w walkę o awans Radomiaka Radom. Oba spotkania będą transmitowane na antenie Polsatu Sport.

Reklama

ŁKS

Niestety oba mecze, które pozostały ełkaesiakom do rozegrania przed 66. derbami Łodzi rozpoczną się w porze, na którą kibice narzekają najmocniej: o 12:40. W pierwszym meczu po przerwie zimowej piłkarze Wojciecha Stawowego podejmą GKS Tychy. Przełożony łódzko-tyski mecz przyjaźni zaplanowano na sobotę, 20 lutego.

fot. Marian Zubrzycki

Dokładnie tydzień później przy al. Unii zamelduje się Odra Opole. Tym meczem biało-czerwno-biali rozpoczną rundę rewanżową. Zarówno mecz z GKS-em, jak i z Odrą będzie można śledzić w telewizji.

Derby

Dokładny termin 65. derbów Łodzi wciąż pozostaje niewiadomą. Według obecnego terminarza wyczekiwane przez kibiców starcie rozpocznie się w sobotę 6 marca o 19:08.

Reklama
fot. ŁKS Łódź / Cyfrasport

Wszystko wskazuje jednak na to, że planowana godzina rozpoczęcia meczu zmieni się z uwagi na plany transmisyjne Polsatu Sport. Przypomnijmy, że jesienne starcie przy al. Piłsudskiego rozpoczęło się o 19:10. Jak będzie tym razem? Oby kibice uniknęli oglądania derbowej rywalizacji do drugiego śniadania…

Piłka nożna

ŁKS ŁódźWidzew Łódź

Dodaj komentarz

Reklama