Reklama
Reklama

Papierowa żonglerka podbija internet

Czas < 1 min czytania
Papierowa żonglerka podbija internet

Carlos Moros Gracia po wykonaniu wyzwania papierowej żonglerki (fot. Instagram)

Koronawirus storpedował piłkarskie rozgrywki w całej Europie. W związku z tym piłkarze są zmuszeni do poszukiwania rozrywki. Jedną z nowych form urozmaicenia czasu spędzonego w domach jest papierowa żonglerka, czyli wyzwanie, które podejmuje coraz więcej zawodników.

Reklama

Cała akcja zapoczątkowana została w Hiszpanii pod nazwą #10toqueschallenge, ale szybko przeniosła się na polski rynek.

Zadanie jest na pozór proste – należy zrobić 10 żonglerek rolką papieru toaletowego. Każdy kolejny uczestnik zabawy nominuje do wykonania zadania trzech lub czterech kolejnych. Dzięki temu #10toqueschallenge, czy też po polsku #papierowazonglerka zatacza coraz szersze kręgi.

Reklama

Do wyzwania dołączyło już kilku piłkarzy Łódzkiego Klubu Sportowego, którzy sprawdzili swoje techniczne umiejętności, czym podzielili się w mediach społecznościowych. W Instastory można podziwiać popisy m.in. Drago Srnicia, Ricardo Guimy, Carlosa Morosa Gracii, Dominika Budzyńskiego czy Jana Sobocińskiego. 

Wzorem do naśladowania jest jednak Theo Zidane, którego umiejętności techniczne, nawet gdy mowa o żonglowaniu rolką papieru toaletowego, robią duże wrażenie.

Fot. Instagram

Piłka nożna

ŁKS Łódź

Dodaj komentarz

Reklama