Jedna z najgorszych frekwencji ŁKS-u w tym sezonie, okazała się najlepszą w 15. kolejce Fortuna 1 Liga.
Mecz ŁKS-u z Górnikiem Polkowice oglądało 3483 widzów. Delegacji gości na tym spotkaniu nie było, więc można założyć, że na stadionie zasiedli tylko fani Rycerzy Wiosny. Chociaż w realiach pierwszej ligi to bardzo dobry wynik, to takiemu klubowi jak ŁKS nie przystoi. Tylko trzy mecze w tym sezonie przyciągnęły na stadion przy al. Unii mniej widzów. Spotkanie z Cracovią oglądało 3092 kibiców, mecz z Sandecją 2592 (ze względu na to, że nowosądeczanie byli gospodarzem dostępne było mniej biletów), a na pucharowym pojedynku z Zagłębiem Lubin pojawiło się 1632 fanów. Jedna z najgorszych frekwencji w tym sezonie, a najgorsza w meczu ligowym, w którym łodzianie byli gospodarzem dała ŁKS-owi pierwsze miejsce.
Frekwencja w 15. kolejce Fortuna 1 Ligi
Stomil Olsztyn - Skra Częstochowa - 890 widzów,
Korona Kielce - Odra Opole - 3276 widzów,
GKS Jastrzębie - GKS Katowice - 1878 widzów,
Apklan Resovia Rzeszów - Widzew Łódź - 3000 widzów,
ŁKS Łódź - Górnik Polkowice - 3483 widzów,
Miedź Legnica - Arka Gdynia - 2132 widzów,
Sandecja Nowy Sącz - Zagłębie Sosnowiec - 501 widzów,
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Chrobry Głogów - 2983 widzów,
Puszcza Niepołomice - GKS Tychy - 482 widzów.
Komentarze (0)
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.