Reklama
Reklama
Reklama

Parkrun Łódź solidarny z Ukrainą [GALERIA 26.02.2022]

Czas < 1 min czytania
Parkrun Łódź solidarny z Ukrainą [GALERIA 26.02.2022]

Parkrun Łódź 26.02.2022 (fot. Marian Zubrzycki)

Reklama

Miłośnicy biegania w Łodzi ponownie spotkali się w parku Poniatowskiego w Łodzi, by zadbać o swoje zdrowie i pokonać dystans pięciu kilometrów. W specjalnej, 443. odsłonie łódzkiego parkrunu udział wzięło 80 osób. Zobacz zdjęcia z wydarzenia.

Reklama

Parkrun Solidarności z Ukariną w parku Poniatowskiego

Motywem przewodnim 443. edycji parkrunu była „Solidarność z Ukariną”. „W związku z dziejącymi się obecnie wydarzeniami, za naszą wschodnią granicą, postanowiliśmy zmienić motyw przewodni naszego sobotniego spotkania” – czytamy na stronie wydarzenia.

Najlepszy w minioną sobotę był Robert Wójcik z klubu Razem Trenujemy Sport, który pięć kilometrów pokonał w czasie 18:54. Wśród kobiet natomiast najlepsza okazała się Wioletta Olejniczak (23:13).

Zachęcamy do obejrzenia zdjęć z sobotniego (26.02.2022) parkrunu! Kliknij w zdjęcie poniżej.

Czym jest parkrun?

Parkrun to bezpłatne spotkania na dystansie 5 km przeznaczone dla każdego bez względu na wiek, rezultaty czy też kondycję, organizowane w każdą sobotę o 9.00. Celem inicjatywy jest promocja aktywności fizycznej w formie, która jest dogodna dla uczestników oraz znoszenie barier w dostępie do sportu powszechnego.

Reklama

Udział w parkrun jest niezwykle łatwy: wystarczy dokonać jednorazowej, bezpłatnej rejestracji w ramach parkrun, wydrukować kod uczestnika i pojawić się na starcie w sobotę rano – w parku im. ks. J. Poniatowskiego w Łodzi o 9:00.

Aktywność

ParkrunParkrun Łódź

Dodaj komentarz

Reklama