Reklama
Reklama
Reklama

PGE Skra Bełchatów zaczyna domowy maraton. Bilety już do kupienia

Czas 2 min czytania
PGE Skra Bełchatów zaczyna domowy maraton. Bilety już do kupienia

PGE Skra Bełchatów Fot. skra.pl

Reklama

W ciągu najbliższych 2 tygodni bełchatowianie rozegrają w swojej hali 4 mecze. W sprzedaży są obecnie wejściówki na 3 z nich.

Reklama

W sobotę 13 listopada PGE Skra Bełchatów zmierzy się w Hali Energia w LUK Lublin. Mecz z beniaminkiem PlusLigi rozpocznie się o 17:30. W kolejnym tygodniu zespół Slobodana Kovaca rozegran na własnym terenie aż dwa mecze w ramach Pucharu CEV (oba o 18:00). Rywalem żółto-czerwonych będzie pochodząca z Bośni i Hercegowiny OK Mladost Brcko, która w porozumieniu z  Europejską Konfederacją Siatkówki CEV zgodziła na rozegranie obu spotkań w Bełchatowie.

Bilety na te mecze można już kupować za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej klubu (WIĘCEJ) oraz na Wyspie PGE Skry w Galerii Olimpia (poniedziałek-piątek, godz. 14-19). W dniu meczu kasa biletowa będzie czynna na dwie godziny przed spotkaniem. Dla fanów, którzy zdecydują się obejrzeć na żywo dwa mecze Pucharu CEV, klub przygotował tańsze wejściówki w pakiecie.

Reklama

PGE Skra zdecydowanym faworytem meczu z LUK Lublin. Sprawdź i zagraj z BetFan

Na koniec domowego maratonu PGE Skrę czeka ligowy klasyk – starcie z Asseco Resovią Rzeszów. Rywalizacja czołowych polskich klubów siatkarskich XXI wieku będzie miała miejsce w poniedziałek 22 listopada i zacznie się o godzinie 20:30. Sprzedaż biletów jeszcze się nie rozpoczęła.

Reklama

PGE Skra zajmuje obecnie 6. miejsce w tabeli PlusLigi, ale w poprzedniej kolejce pokonała na wyjeździe trzeci w stawce Projekt Warszawa, sygnalizując, że jej forma rośnie. Komplet punktów w najbliższych 4 spotkaniach potwierdzi właściwy kierunek pracy wykonywanej przez zespół.

Serdecznie zapraszamy na mecze klubu, którego patronem medialnym jest serwis Łódzki Sport.

Reklama

Siatkówka

PGE Skra Bełchatówsiatkówka

Dodaj komentarz

Reklama