Reklama
Reklama
Reklama

Piłkarskie święto na Widzewie. Dzień Akademii i finał Wojewódzkiego Pucharu Polski

Czas < 1 min czytania
Piłkarskie święto na Widzewie. Dzień Akademii i finał Wojewódzkiego Pucharu Polski

Widzew II Łódź (fot. Twitter / Akademia Widzewa Łódź)

Rezerwy Widzewa Łódź awansowały do finału wojewódzkiego Pucharu Polski, który odbędzie się na stadionie przy al. Piłsudskiego 138 w Łodzi. Czterokrotny mistrz kraju postanowił upiec dwie pieczenie na jednym ogniu i tego samego dnia zorganizowany zostanie także jeszcze jedno wydarzenie.
Reklama

Druga drużyna Widzewa Łódź powalczy o puchar

Rezerwy Widzewa Łódź świetnie spisały się w tym sezonie w Pucharze Polski. Grająca w 4. lidze druga drużyna czerwono-biało-czerwonych pokonała na swojej drodze m.in. trzecioligowe rezerwy Łódzkiego Klubu Sportowego. W finale natomiast czeka ich starcie z ligowym rywalem, RKS-em Radomsko.

Reklama

Mecz o wygraną i awans na szczebel centralny Pucharu Tysiąca Drużyn odbędzie się 15 czerwca o godzinie 18:00. To nie będzie jednak jedyne wydarzenie związane z Widzewem Łódź tego dnia. Klub z al. Piłsudskiego 138. W drugiej drużynie nowego członka PKO Ekstraklasy gra mnóstwo młodzieży i to właśnie jej będzie dedykowany dzień finału wojewódzkiego Pucharu Polski.

Mecz z trybuny C będą mogli obejrzeć kibice. Bilety na to spotkanie kosztować będą 15 złotych za wejściówkę normalną i zaledwie 5 złotych za bilet ulgowy. Cały zysk ze sprzedaży biletów zasili budżet Akademii Widzewa Łódź, co pomóc ma w jej dalszym rozwoju.

Reklama

Plan wydarzeń w Dniu Akademii Widzewa Łódź:

12:00-15:00 – finał rozgrywek Ligi Wewnętrznej Młodego Widzewa oraz pożegnanie rocznika 2011
16:00 – Finał turnieju Amatorskiej Ligi Mini Piłki Nożnej
18:00 – Finał wojewódzkiego Pucharu Polski pomiędzy Widzewem II Łódź i RKS-em Radomsko

CZYTAJ TAKŻE >>> Ile w Widzewie ekstraklasy? Szału nie ma

Reklama

Piłka nożna

Piłka młodzieżowaWidzew Łódź

Dodaj komentarz

Reklama