Reklama
Reklama
Reklama

Początek jak marzenie. Orzeł Łódź liderem

Czas < 1 min czytania
Początek jak marzenie. Orzeł Łódź liderem

Orzeł Łódź pokonał Stelmet Falubaz Zielona Góra (fot. Marian Zubrzycki)

Kibice Orła Łódź czekali na taki mecz kilkanaście miesięcy. W końcu łódzki klub odniósł przekonujące zwycięstwo na własnym torze, dzięki czemu po pierwszej kolejce zasiada w fotelu lidera eWinner 1. Ligi. 

Reklama

Drużyna KŻ Orzeł Łódź nie dała żadnych szans zespołowi Lokomotivu Daugavpils na inaugurację sezonu 2020. Podopieczni trenera Adama Skórnickiego wygrali w niedzielę na Moto Arenie Łódź 57:33. 

Zwycięstwo gospodarzy zapowiadało się niemal od samego początku meczu. W pierwszych trzech biegach Orzeł wygrywał po 5:1. Dopiero bieg numer 4 zakończył się remisem 3:3. 

Reklama

Kolejne biegi wyglądały podobnie. Zawodnicy gospodarzy punktowali, a goście z Łotwy nie byli w stanie dorównać łodzianom. Tak naprawdę dopiero w biegu numer 9 Lokomotiv pokazał się z lepszej strony. Wówczas zespół z Daugavpils wygrał 5:1. 

Do końca spotkania niemal nic już się nie zmieniło. Pojedynek, ku uciesze fanów łódzkiej ekipy, toczył się pod dyktando Orła. Łodzianie pokazali się z bardzo dobrej strony i z przytupem rozpoczęli rozgrywki 2020 w eWinner 1. Liga. 

https://www.facebook.com/lodzkisportpl/photos/a.2652680068353033/2652680345019672/?type=3&theater

Za tydzień drużyna KŻ Orzeł Łódź zmierzy się na wyjeździe z Polonią Bydgoszcz.

Reklama

KŻ Orzeł Łódź – Lokomotiv Daugavpils 57:33

fot. Marian Zubrzycki

Reklama

Żużel

Orzeł Łódź

Dodaj komentarz

Reklama