Reklama
Reklama

Ponad 1000 dzieci pobiegnie ulicą Piotrkowską

Czas < 1 min czytania
Ponad 1000 dzieci pobiegnie ulicą Piotrkowską

Mini Bieg Ulicą Piotrkowską już 22 maja (fot. Pixabay)

W najbliższą niedzielę, 22 maja, odbędzie się Mini Bieg Ulicą Piotrkowską Rossmann Run. W najpopularniejszej łódzkiej imprezie biegowej dla najmłodszych chęć uczestnictwa zgłosiło już ponad 1000 osób.

Piotrkowska wypełni się biegającymi dziećmi

Wydarzenie każdego roku przyciąga coraz więcej małych sportowców i promuje bieganie, jako świetną formę rekreacji wśród dzieci i młodzieży, ale też ich rodziców. Trasa obejmuje różne odcinki ul. Piotrkowskiej w okolicach Pasażu Rubinsteina oraz pasażu Schillera w zależności od wieku uczestników.

Najmłodsi biegacze będą mieli do pokonania 200 metrów, najstarsi aż 900 metrów. Przewidziano także konkurencje dla osób z niepełnosprawnościami. Początek zawodów o godz. 9:45. 

Reklama

CZYTAJ TAKŻE >>> Stawowy zdradza, którego piłkarza ŁKS-u szkoda najbardziej. Zaskakujący wybór

Zawody, zabawa i liczne atrakcje

Najlepsi zawodnicy z miejsc 1-5 obdarowani zostaną specjalnymi nagrodami od sponsorów i partnerów. Każdy zawodnik na mecie otrzyma także pamiątkowy medal, którego motywem przewodnim jest w tym roku Jednorożec. Oprócz zawodów biegowych w kilkunastu kategoriach wiekowych, w pasażu Schillera przewidziano także liczne atrakcje dla najmłodszych.

Reklama

Wpisowe w stu procentach zostanie przekazane dwóm łódzkim organizacjom: Fundacji Gajusz oraz Polskiemu Towarzystwu Chorób Nerwowo-Mięśniowych. 

CZYTAJ TAKŻE >>> Wyjątkowe nagrody dla uczestników Biegu Ulicą Piotrkowską

Reklama
Reklama

Inne sporty

Bieg Ulicą Piotrkowską Rossmann RunSporty amatorskie i rekreacja

Komentowanie zablokowane

Reklama