Reklama
Reklama

Porażka na śniegu. Master Pharm Łódź uległ mistrzom Polski [ZDJĘCIA]

Czas < 1 min czytania
Porażka na śniegu. Master Pharm Łódź uległ mistrzom Polski [ZDJĘCIA]

fot. Marian Zubrzycki

Rugbiści Master Pharm Łódź przegrali z Ogniwem Sopot. Po jedenastej kolejce ekstraligi łódzka drużyna zajmuje szóste miejsce w tabeli.

Reklama

Drużyna Master Pharm Łódź dobrze rozpoczęła mecz. To gospodarze zdobyli pierwsze przyłożenie i szybko podwyższyli swoje prowadzenie do stanu 7:0. Sopocianie byli w stanie odpowiedzieć jedynie punktami Jakuba Możejki, który wykorzystał rzut karny. W efekcie do przerwy zawodnicy trenera Przemysłąwa Szyburskiego prowadzili 7:3.

KLIKNIJ W FOTOGRAFIĘ PONIŻEJ I ZOBACZ ZDJĘCIA Z MECZU

Reklama

Zwrot akcji w drugiej połowie

Po zmianie stron gra nie układała się już łodzianom tak dobrze. Wkrótce po przerwie goście przyłożyli piłkę na polu Master Pharmu i wyszli na jednopunktowe prowadzenie. Rugbiści Przemysława Szyburskiego odzyskali je jeszcze wprawdzie po rzucie karnym Kamila Brzozowskiego, ale tylko na krótką chwilę – sopocianie, za sprawą przyłożenia Jana Mrozińskiego wkrótce ponownie prowadzili (10:13). Jak miało się okazać, taki stan rzeczy utrzymał się do samego końca spotkania. Ostatecznie w pojedynku na śniegu lepszy okazał się lider ekstraligi rugby.

Master Pharm Łódź – Ogniwo Sopot 10:18 (7:3)
Punkty dla gospodarzy: Brzozowski 5, Seerane 5
Punkty dla gości: Haznar 5, Burrows 5, Mroziński 5, Możejko 3

Reklama

Skład Master Pharm Łódź: Kramarenko, Plesiński, Mchedlidze (57, Kacprowicz), Karpiński(72, Dułka), Serafin (58, Olejnik), Nibladze, Soafa, Urbaniak, Brzozowski (78, Witkowski), Lewandowski, Seerane (40, Matyjak, 58, Orłowski), Finau, Wlaźlak, Dobijański.

Reklama

GalerieInne sporty

ekstraliga rugbyMaster Pharm Rugbyrugby

Dodaj komentarz

Reklama