Reklama
Reklama

Powrót do Widzewa. Krystian Nowak podpisał kontrakt z łódzkim klubem

Czas < 1 min czytania
Powrót do Widzewa. Krystian Nowak podpisał kontrakt z łódzkim klubem

W sobotę działacze Widzewa podpisali umowę z Krystianem Nowakiem. 25-letni obrońca związał się z łódzkim klubem kontraktem obowiązującym do końca sezonu 2021/22, z możliwością przedłużenia o kolejny sezon.

Reklama

Nowak występował w Widzewie w latach 2012-2015. Zagrał w 49 spotkaniach w ekstraklasie, w których zdobył dwie bramki. Po spadku do pierwszej ligi został w klubie. Na zapleczu ekstraklasy rozegrał 29 meczów, trzy razy wpisując się na listę strzelców. Po sezonie odszedł do Podbeskidzia. Następnie przez kilka sezonów występował w klubach zagranicznych, był piłkarzem szkockiego Heart of Midlothian, greckiego Panioniosu i ostatnio chorwackiego Slavenu Belupo.

Po rozwiązaniu kontraktu z tym ostatnim klubem, zdecydował się na powrót do Widzewa. – Cieszę się, że znów tu jestem. Widzew zawsze był moim klubem. Pamiętam, jak cieszyłem się z podpisania z nim pierwszego kontraktu, kiedy miałem zaledwie osiemnaście lat. Wracam jako doświadczony, lepszy piłkarz i chcę odwdzięczyć się klubowi, który pozwolił mi zaistnieć w piłkarskim świecie, pomagając mu w drodze powrotnej do piłkarskiej elity – powiedział Nowak, cytowany przez oficjalną stronę klubu.

Reklama

Fot. INNfootball

Piłka nożna

Widzew Łódź

Dodaj komentarz

Reklama