Reklama
Reklama

Wygrana nad trzecioligowcem

Czas < 1 min czytania
Wygrana nad trzecioligowcem

Marcin Robak, Widzew Łódź

W pierwszym w zimowym okresie przygotowawczym meczu kontrolnym zespół Widzewa pokonał trzecioligową Unię Janikowo 3:2. Bramki dla łodzian zdobyli napastnicy: Marcin Robak, Rafał Wolsztyński i Przemysław Kita.

Reklama

Do przerwy w zespole Widzewa zagrali piłkarze, którzy byli podstawowymi w rundzie jesiennej. Po przerwie na placu pojawił się m.in. testowany Martin Kuittinen. 22-letni Fin, posiadający również polski paszport nie, będzie dalej sprawdzany przez sztab szkoleniowy Widzewa. – Szukamy realnych wzmocnień – wyjaśnił decyzję Marcin Kaczmarek.

Szkoleniowiec był zadowolony z postawy drużyny w pierwszej połowie. – Gra była poukładana. Było dziś kilka dobrych momentów, ale musimy pamiętać, że jesteśmy na początku okresu przygotowawczego i taki sparing daje nam przede wszystkim materiał do analizy. Najważniejsze jest jednak, by wygrywać i to się dziś udało – ocenił sparing Kaczmarek.

Reklama

Widzew Łódź – Unia Janikowo 3:2 (1:0)

Bramki:

Robak 25., Wolsztyński 47., Kita 77. – Goździk 53., Żylski 59.

Reklama

Widzew: Pawłowski (46. Wolański) – Kosakiewicz (46. Turzyniecki), Rudol (46. Piskorski), Tanżyna (64. Rudol), Pięczek (46. Kordas) – Mandiangu (46. Kita), Możdżeń (46. Gąsior), Poczobut (46. Zejdler), Radwański (46. Prochownik), Gutowski (46. Kuittinem) – Robak (46. Wolsztyński).

Fot. Widzew Łódź

Reklama

Piłka nożna

Widzew Łódź

Dodaj komentarz

Reklama