Reklama
Reklama
Reklama

Poznaliśmy nowy termin siatkarskich derbów

Czas < 1 min czytania
Poznaliśmy nowy termin siatkarskich derbów

30 października miał być świętem łódzkiej siatkówki. O 20:30 w pierwszych w tym sezonie siatkarskich derbach miały stanąć naprzeciwko siebie ekipy prowadzone przez Giuseppe Cuccariniego i Błażeja Krzyształowicza. Dziś wiemy już na pewno, że do meczu nie dojdzie w pierwotnie planowanym terminie.

Reklama

Powodem przełożenia spotkania są oczywiście trzy przypadki zakażenia koronawirusem w drużynie ŁKS Commercecon, z uwagi na które cały zespół trafił na kwarantannę. W tej sytuacji Polska Liga Siatkówki w porozumieniu z oboma klubami postanowiła wyznaczyć nowy termin spotkania – poniedziałek 2 listopada.

Według zaktualizowanego terminarza siódmej kolejki TAURON Ligi pierwszy gwizdek siatkarskich derbów Łodzi rozbrzmi w Sport Arenie o godzinie 17:30. Telewizja Polsat Sport nie poinformowała na razie, czy będzie transmitować poniedziałkowy mecz na swojej antenie, jednak trudno spodziewać się, by stacja nie pokazała tak atrakcyjnego (nie tylko dla łódzkich kibiców) starcia.

Reklama

Przypomnijmy, że to już drugi przełożony mecz ŁKS-u Commercecon w ostatnich dniach. W planowanym terminie nie odbyło się także spotkanie z #VolleyWrocław. Nowy termin meczu z ekipą ze stolicy Dolnego Śląska nie jest jeszcze znany.

fot. Marian Zubrzycki

Reklama

Siatkówka

Grot Budowlani ŁódźŁKS Commercecon Łódź

Dodaj komentarz

Reklama