Reklama
Reklama

Poznaliśmy termin pucharowego starcia ŁKS-u

Czas < 1 min czytania
Poznaliśmy termin pucharowego starcia ŁKS-u

W ostatnim pucharowym meczu ŁKS pokonał po rzutach karnych Cracovię, fot. Marian Zubrzycki

Poznaliśmy dokładny termin spotkania 1/16 finału Fortuna Pucharu Polski, w którym ŁKS podejmie Zagłębie Lubin. Czeka nas mecz rozgrywany w świetle jupiterów.

Reklama

ŁKS znalazł się w 1/16 finału Fortuna Pucharu Polski dzięki wyeliminowaniu po serii rzutów karnych ekstraklasowej Cracovii. W zeszłym tygodniu losowanie zdecydowało o tym, że w pucharowej rywalizacji na drodze łodzian ponownie stanie rywal z najwyższej klasy rozgrywkowej. Tym razem podopiecznym Kibu Vicuñii przyjdzie zmierzyć się z Zagłębiem Lubin, które zajmuje obecnie siódme miejsce w tabeli PKO BP Ekstraklasy.

Mecze 1/16 finału Fortuna Pucharu Polski rozgrywane będą w dniach 26-28 października oraz 2-4 listopada. Początek starcia ŁKS-u z Zagłębiem wyznaczono na środę 27 października, na godzinę 20:30. Spotkanie odbędzie się na stadionie przy al. Unii i będzie transmitowane przez Polsat.

Reklama

Dokładny termin swojego pucharowego meczu poznał także inny zespół z naszego regionu. Unia Skierniewice, której los przydzielił starcie z liderem PKO BP Ekstraklasy, Lechem Poznań rozpocznie rywalizację o miejsce w 1/8 finału we wtorek 26 października o godzinie 17:30.

Reklama

Piłka nożna

ŁKS Łódźpuchar polski

Dodaj komentarz

Reklama