Reklama
Reklama

Pracowite święta ŁKS-u Commercecon

Czas < 1 min czytania
Pracowite święta ŁKS-u Commercecon

LODZ. 04.04.2022 SIATKOWKA KOBIET. LKS COMMERCECON LODZ - E.LECLERC MOYA RADOMKA RADOM N/Z LKS RADOSC FOT. MARIAN ZUBRZYCKI

Siatkarki ŁKS-u Commercecon święta spędziły w Łodzi, ale na samotność nie mogły narzekać.

Reklama

Siatkarki ŁKS-u Commercecon w czwartek zagrają z Developresem Bella Dolina Rzeszów. To pierwszy mecz półfinałów mistrzostw Polski. Jeżeli łodzianki utrzymają wysoką dyspozycję z meczu z Radomką, nie będą na straconej pozycji. Problemem może być daleka podróż do Rzeszowa i brak rytmu meczowego. Ostatnie spotkanie rozegrały 10 kwietnia. Z drugiej strony, w tym sezonie łodzianki radziły sobie z większymi przeciwnościami losu. Półfinały podobnie jak poprzednią fazę gra się do dwóch zwycięstw.

W tym roku ełaesianki spędzają święta w Łodzi, bo muszą być gotowe na walkę o medale. – Od czekolady wolę domowe wypieki. Pieczemy mazurka, babkę. Do tego jemy potrawy wielkanocne. W tym roku święta spędzę ze swoją przyjaciółką jej mamą i ciocią – powiedziała Andżelika Gajer, rozgrywająca ŁKS-u. – Do mnie przyjeżdża mąż. Będą to inne święta niż dotychczas, ale jesteśmy teraz na takim etapie, że musimy się skupić na tym żeby dobrze grać. Przed nami półfinał mistrzostw Polski. Cały czas musimy być w treningu – uważa Kamila Witkowska, środkowa.

Reklama

Reklama
Reklama

Siatkówka

Dodaj komentarz

Reklama