Reklama
Reklama
Reklama

Mobilizacja kibiców ŁKS-u. Trwa głosowanie na Stadion Króla

Czas < 1 min czytania
Mobilizacja kibiców ŁKS-u. Trwa głosowanie na Stadion Króla

Stadion ŁKS-u (fot. mat. prasowe)

Trwa głosowanie w 26. edycji Ogólnopolskiego Otwartego Konkursu "Modernizacja Roku & Budowa XXI wieku". Jedną ze zgłoszonych inwestycji jest rozbudowa stadionu ŁKS-u, mieszczącego się przy al. Unii Lubelskiej 2.

Rozbudowany stadion ŁKS-u robi wrażenie

Stadion ŁKS-u został zgłoszony do prestiżowej nagrody Modernizacja & Budowa Roku 2022. Celem konkursu jest wyłonienie przedsięwzięć budowlanych: modernizacji oraz nowych obiektów ukończonych do I kwartału 2022 r., wyróżniających się szczególnymi walorami jakościowymi, funkcjonalnymi, urbanistycznymi i estetycznymi.

Reklama

W te wytyczne wpisuje się nowy obiekt Łódzkiego Klubu Sportowego.

„Kibice, nie tylko ŁKS, zgodnie oceniają, że powstał jeden z najładniejszych stadionów w Polsce. Klasyczny, piłkarski, doskonale wpasowany w sportowy kompleks (tuż obok dwie hale), z komfortowymi warunkami do rozgrywania i oglądania meczów, zapleczem biurowym i specjalnymi pomieszczeniami, które zostaną przeznaczone na muzeum klubu. Wyposażony we wszystko, co potrzebne profesjonalnej drużynie piłkarskiej i jej zaprzysięgłym fanom” – czytamy na stronie konkursu.

Reklama

CZYTAJ TAKŻE >>> Kto poprowadzi otwarcie stadionu ŁKS-u?

Mobilizacja kibiców ŁKS-u

Po informacji na temat zgłoszenia rozbudowy obiekty przy al. Unii do udziału w konkursie, kibice ŁKS-u zaczęli zachęcać siebie nawzajem do regularnego (głosować można raz dziennie) oddawania głosów na stadion im. Władysława Króla.

Mobilizacja przyniosła efekt, bo obecnie Stadion Miejski im. Władysława Króla w Łodzi zajmuje drugie miejsce, tuż za zrewitalizowanym Starym Młynem w Zgierzu, a przed takimi inwestycjami jak BIOTEKA. Zielona Biblioteka Lublin oraz renowacja elewacji pałacu w Damnicy.

Obecnie trwa pierwszy etap konkursu. W drugim, bardziej prestiżowym etapie, członkowie jury przyszeregowują obiekty do danych kategorii i po ich wizytacji przyznaje nagrody, które wręczane są podczas Uroczystej Gali Ogłoszenia Wyników i Wręczenia Nagród na Zamku Królewskim w Warszawie.

Czy Stadion Miejski im. Władysława Króla zasłuży na taką nagrodę? O tym przekonamy się niebawem.

Reklama

CZYTAJ TAKŻE >>> Ostatni raport z budowy stadionu ŁKS-u. „Największe wyzwanie w mojej karierze”

Piłka nożna

ŁKS Łódź

Komentowanie zablokowane

Reklama