Reklama
Reklama

Rezerwy ŁKS-u nadal niepokonane

Czas < 1 min czytania
Rezerwy ŁKS-u nadal niepokonane

Podobnie jak koledzy z pierwszej drużyny, rezerwy ŁKS-u są niepokonane. W trzeciej kolejce wygrały z KS Kutno.

Reklama

Podobnie jak koledzy z pierwszej drużyny rezerwy ŁKS-u są niepokonane. W trzeciej kolejce wygrały z KS Kutno. Początek pierwszej połowy nie zapowiadał emocji. Gra toczyła się w środku pola, a zawodnicy głównie badali na ile mogą sobie pozwolić. Brakowało płynności, szczególnie po stronie ŁKS-u. Świetną okazję na objęcie prowadzenia miało Kutno, ale jeszcze lepszą interwencją popisał się Aleksander Bobek. Młody bramkarz jest jednym z najjaśniejszych punktów drugiej drużyny ŁKS-u.

Po dośrodkowaniu, przy którym żaden z piłkarzy łódzkiej drużyny nie krył Adama Patory, KS Kutno objęło prowadzenie. ŁKS rzucił się do odrabiania strat i po faulu na Łukaszu Dynelu, karnego na bramkę zamienił Aleksander Ślęzak.

Reklama

Warto odnotować, że debiut w oficjalnych rozgrywkach zaliczył pozyskany latem Jan Kuźma. Były zawodnik Sandecji wystąpił w roli defensywego pomocnika i radził sobie całkiem dobrze. Stopował akcje ofensywne rywala i rozprowadzał piłkę do kolegów. W drugiej połowie został zmieniony.

W drugiej połowie obie drużyny próbowały zawiązywać akcje, ale stopowali je obrońcy. ŁKS pod koniec miał problemy z wyprowadzeniem piłki z własnej połowy, ale to nieważne. Po napędzonej przez Damiana Nowackiego akcji, Łukasz Dynel wyczekał i położył bramkarza gości Patryka Wolańskiego, po czym umieścił piłkę w siatce. ŁKS wygrał 2:1 Po trzech meczach, trzecioligowe rezerwy łódzkiej drużyny są niepokonane i mają siedem punktów.

ŁKS – KS Kutno 2:1 (Ślęzak, Dynel – Patora)

Reklama

ŁKS II:Aleksander Bobek – Marcel Wszołek, Mieszko Lorenc, Aleksander Ślęzak, Michał Karlikowski – Damian Nowacki, Artur Sójka, Jan Kuźma, Mikołaj Lipień, Dariusz Gmosiński – Łukasz Dynel.

Piłka nożna

ŁKS Łódź

Dodaj komentarz

Reklama