Reklama
Reklama
Reklama

Rozgrywki piłkarskie zawieszone do 26 kwietnia

Czas < 1 min czytania
Rozgrywki piłkarskie zawieszone do 26 kwietnia

LODZ. 15.02.2020 PILKA NOZNA. PKO EKSTRAKLASA LKS Lodz - Wisla PLOCK DRAGOLIUB SRNIC, LUKASZ PIATEK FOT. MARIAN ZUBRZYCKI/FOTORZEPA

Reklama

Rozgrywki piłkarskiej ekstraklasy oraz pierwszej i drugiej ligi zostały zawieszone do 26 kwietnia. Początkowo mecze w tych klasach rozgrywkowych były odwołane do końca marca.

Reklama

Wydaje się, że z powodu epidemii koronawirusa piłkarskie rozgrywki w Polsce nie zostaną dokończone. – Departament Logistyki Rozgrywek Ekstraklasy S.A. informuje, że w związku z aktualną sytuacją związaną z wprowadzonym stanem zagrożenia epidemicznego i wynikającym z tego przedłużającym się brakiem możliwości kontynuacji rozgrywek w zaplanowanym pierwotnie okresie, mecze PKO Bank Polski Ekstraklasy zostają odwołane do 26 kwietnia 2020 r. włącznie – napisano w komunikacie.

Podobną decyzję odnośnie rozgrywek w pierwszej i drugiej lidze podjął PZPN. Do 26 kwietnia wstrzymano rozgrywanie meczów pierwszej, drugiej i trzeciej ligi oraz pozostałych klas rozgrywkowych piłki nożnej i futsalu, kobiet i mężczyzn, wszystkich kategorii wiekowych.

Fot. Marian Zubrzycki

Reklama

Piłka nożna

ŁKS ŁódźWidzew Łódź

Dodaj komentarz

Reklama