Serbska gwiazda odeszła z ŁKS Commercecon

LODZ. 15.02.2020 SIATKOWKA KOBIET. LSK. LKS COMMERCECON LODZ - DEVELOPRES SKYRES RZESZOW KATARINA LAZOVIC FOT. MARIAN ZUBRZYCKI/FOTORZEPA

Reklama

Czas < 1 min czytania

Jeżeli wybierać jedną zawodniczkę, za którą kibice ŁKS Commercecon tęsknić będą najbardziej prawdopodobnie będzie to Katarina Lazović.

Przyjmująca spędziła w ŁKS Commercecon dwa sezony i szybko stała się ulubienicą kibiców. Imponowała swoją ambicją, walecznością i nieustępliwością. W parze z charakterem szły wysokie umiejętności – Lazović była jedną z najlepszych zawodniczek TauronLigi. Z ŁKS-em zdobyła dwa brązowe medale, grała w lidze mistrzyń, zdobywała nagrody indywidualne.

Reklama

Tak koleżankę z drużyny wspomina przyjmująca – Aleksandra Wójcik:

To jest super dziewczyna, bardzo pracowita. Ogromnie się cieszę, że mogłam z nią współpracować. Wydaje mi się, że stworzyłyśmy fajną parę przyjmujących. Życzę jej żeby się dalej rozwijała, bo ma zadatki na to, żeby być na tej pozycji najlepsza w Europie.

Reklama

Wychowanka i zeszłosezonowa libero ŁKS – Magdalena Saad też chwaliła młodą zawodniczkę

Dobre serce Lazy jej bojowość i słynne zdanie jak coś nie wyszło „można jeszcze raz?” to są rzeczy, do których zawsze będę wracać w wspomnieniach

Reklama

Przed przyjmującą kariera we Włoszech, ale wydaje się, że zawodniczka tak związana z Łodzią, na którymś etapie kariery powróci do ŁKS-u.

Siatkówka

ŁKS Commercecon Łódź

Reklama

Dodaj komentarz