Stadion ŁKS-u pnie się w górę! Codziennie dba o to 100 pracowników

Budowa stadion ŁKS z lotu ptaka (fot. ŁKS Łódź)

Reklama


Czas < 1 min czytania

Lipiec to kolejny miesiąc, w którym prace na budowie stadionu Łódzkiego Klubu Sportowego idą w doskonałym tempie. 

Chociaż sezon dla piłkarzy się już skończył, to prace przy al. Unii Lubelskiej 2 trwają w najlepsze. Obiekt rośnie w oczach, o czym w rozmowie z ŁKS TV opowiedział Marek Rosa, kierownik kontraktu firmy Mirbud.

– Udało nam się zamontować praktycznie wszystkie belki grzebieniowe na trybunie południowej. Wykonaliśmy także 80% belek i słupów na trybunie wschodniej – powiedział Rosa.

Reklama

Co ważne przy takiej inwestycji, wszystkie prace wciąż idą zgodnie z planem. Wykonawca nie odnotował żadnych opóźnień, dzięki czemu nie ma obaw o to, że stadion nie zostanie oddany na czas.

– Opóźnień nie mamy. Pogoda dopisuje, więc wszystkie prace realizujemy zgodnie z harmonogramem. Planujemy w najbliższej przyszłości rozpocząć prace związane z murowaniem ścian wewnętrznych. Chcemy także zakończyć prace związane z montażem elementów prefabrykowanych – zdradził Marek Rosa.

I dodał: – W tej chwili pracuje na miejscu około 90 – 100 pracowników i na tę chwilę nie planujemy zwiększenia liczby osób.

Reklama
https://www.facebook.com/stadionmiejskiwlodzialuniilubelskiej/posts/2752377861663562

W ostatnich dniach sporą uwagą wśród kibiców ŁKS-u cieszy się kwestia docelowej liczby miejsc na trybunach. Marek Rosa z Mirbudu nie udzielił jednak precyzyjnej odpowiedzi.

– Liczba miejsc na trybunach będzie zgodna z umową i będzie to ponad 18 tysięcy – zakończył kierownik kontraktu firmy Mirbud.

fot. ŁKS Łódź

Piłka nożna

ŁKS Łódź

Reklama

Dodaj komentarz