Reklama
Reklama

Startuje cykl darmowych treningów biegowych w łódzkich parkach

Czas < 1 min czytania
Startuje cykl darmowych treningów biegowych w łódzkich parkach

Organizowane przez Zieloną Łódź zajęcia będą odbywać się w każdą środę i czwartek. Będą ogólnodostępne, nie będą wymagać wcześniejszych zapisów, a liczba miejsc będzie nieograniczona. Pierwsze spotkanie zaplanowano na 13 października.

Reklama

Środowe treningi poprowadzi Piotr Kędzia – dwukrotny olimpijczyk (Ateny 2004 i Pekin 2008), a także brązowy medalista mistrzostw Europy w sztafecie 4 x 400 m (Göteborg 2006). Będą się one odbywać w Parku im. ks. Józefa Poniatowskiego (zbiórka o 18:00 na parkingu przy ul. Inżynierskiej).

W czwartki Zielona Łódź zaprasza z kolei do Parku 3. Maja na zajęcia prowadzone przez Ewę Ochmańską. Zbiórkę uczestników zaplanowano na 17:15 na parkingu przy hali MOSiR u zbiegu ulic Małachowskiego i Konstytucyjnej.

Reklama

„Organizowane na otwartym powietrzu treningi to doskonała okazja do poprawy kondycji, udoskonalenia swojej techniki biegu oraz poznania pozytywnie zakręconych osób. Bieganie to prosty sposób na dbanie o zdrowie fizyczne i psychiczne, a trening w grupie to lepsza mobilizacja i zabawa”

– zachęcają organizatorzy

Reklama

Każdy trening będzie trwał około 60-75 minut. Zajęcia przeznaczone są zarówno dla osób początkujących, jak i zaawansowanych. Na razie zaplanowano pierwszy ich cykl, który potrwa od 13 października do końca roku. Dołączyć można do nich w dowolnym momencie, nawet jednorazowo.

Reklama

AktywnośćInne sporty

aktywnośćBieganierekreacjaSporty amatorskie i rekreacja

Dodaj komentarz

Reklama