Reklama
Reklama
Reklama

Stawowy: „Bardzo cieszę się z wylosowania Legii”

Czas < 1 min czytania
Stawowy: „Bardzo cieszę się z wylosowania Legii”

04.10.2020 LODZ, ALEJA UNI LUBELSKIEJ PILKA NOZNA (FOOTBALL) FORTUNA PIERWSZA LIGA SEZON 2020/2021 LKS LODZ - RESOVIA RZESZOW (GAME) NZ. WOJCIECH STAWOWY FOTO RADOSLAW JOZWIAK / CYFRASPORT

Trener Łódzkiego Klubu Sportowego skomentował losowanie par 1/8 finału Fortuna Pucharu Polski. Wojciech Stawowy docenia klasę rywala, ale zapowiada, że jego zespół będzie grał w lutowym meczu o pełną pulę.

Reklama

-Bardzo cieszymy się z tego losowania. Chcieliśmy trafić na atrakcyjnego rywala. To będzie bardzo ciekawe spotkanie dla kibiców, a dla nas fajne przetarcie przed rozgrywkami ligowymi. Liga jest dla nas priorytetem, ale w Pucharze Polski też będziemy chcieli powalczyć o jak najlepszy wynik – powiedział Stawowy przed kamerami ŁKS TV.

Stawowy zapowiada, że w starciu z mistrzem Polski jego piłkarze będą chcieli walczyć o zwycięstwo. -Legia jest drużyną utytułowaną i dobrze grającą, ale statystyki to jedno, a boisko to drugie. Nie zawsze faworyt musi wygrywać, a my na pewno będziemy walczyć o to, by zmienić niekorzystne statystyki. Szanujemy każdego rywala, ale z każdym chcemy dobrze grać i wygrywać. Jak przechodzić dalej w Pucharze Polski, to najlepiej z mistrzem – skomentował z uśmiechem szkoleniowiec ełkaesiaków.

Reklama

fot. ŁKS Łódź / Cyfrasport

Piłka nożna

ŁKS Łódź

Dodaj komentarz

Reklama